Albumai

PRINCE PO & OH NO – “Animal Serum” [Green Street ; 2014]

Animal Serum
Animal Serum

Man netgi labai patinka ši pastarųjų metų tendencija, kai užsakant albumą  gauni ir internetinę nuorodą į jį, taiga kol albumas keliauja paštu, tu gali jį pakrauti pas save į telefoną ir klausyti belakstant gatvėmis arba stovint prie šviesoforo. Tai teisingas požiūris, visgi vienu ar kitu atveju šis albumas atsidurs internete.

„Animal Serum”, kažkaip netyčia užtaikiau ant šio albumo, bet kai pamatai kartu Prince Po iš legendinės Organized Konfusion ir Oh No vardus, praleisti neįmanoma. Turėtų būti labai įdomu, nes  vienas po grupės iširimo vis bandė kažką eksperimentuoti, kartais tai buvo tikrai įdomu, kitas – OH NO tobulindavo tą patį savo pirminį stilių ir labai sėkmingai. OH NO albumai tikras skanumėlis. Ir albumas gavosi atitinkantis abiejų muzikinę ir vokalinę prasmę. Nors kas liečia vokalą, viskas pakankamai konservatyvu. kai kalbama apie repavimo techniką, tai patirtis, tai puikus minčių valdymas, tekstai įdomūs, į konceptą pataiko.

http://www.youtube.com/watch?v=ze2YKRvYWDM

Malonu girdėti ir krūva kitų pažįstamų vardų sudalyvavusių albume: Saafir, unikalus vokalo savininkas; Sadat X (vis dar galima atpažinti, nors ir jaučiasi, kad bando improvizuoti); veteranas O.C.,OH NO kollega Roc C,  senas Prince Po draugelis Pharoahe Monch, na ir kaip nepaminėti Heltah Skeltah atstovą Rock, kitaip žinomą dar kaip Rockness Monsta. Bet kiek galiu spręsti, Po ir pats vienas patemptų visą reikalą. Matomai išsalko studijinio darbo, verda mintys, keistoki sumanymai  ”Visionz” arba “Toxic”.

Apibendrinat galiu tik pridurti kad albumas gavosi tikrai geras, puikių koncentracijų, šviežių idėjų, senų užtikrintų formulių, techniškų MC ir šiaip geros nuotaikos albumas.

Skanaus ir įdomaus klausimo.

1. “Lamina Mures Intro”

2. “Machine Rages”

3. “U Already” (ft. Saafir and Rockness Monsta)

4. “Keep Reachin”

5. “1st Word To What Was Last Said”

6. “Where U Eat”

7. “Smash” (ft. O.C. and Pharoahe Monch)

8. “Visionz”

9. “Wavy” (ft. Sadat X)

10. “Toxic” (ft. Oh No)

11. “Bearz” (ft. Roc C)

12. “U”

13. “Starflyer Milez”

14. “Givitup”

 

 

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close