AlbumaiNaujienos

Iškart du debiutiniai Mato nesimato albumai

02. 'Pozi.req' (viršelis) Retas ir netikėtas atvejis lietuviškos muzikos istorijoje – debiutas iškart su dviem studijiniais albumais. Būtent taip apie save pranešti pasišovė Mato Nesimato.

Kodiniais pavadinimais „Deka logos“ ir „Pozi.req“ pažymėti albumai išlaiko vienodas proporcijas – po 10 kūrinių. Visų kūrinių muzikos autorius – senas Mato Nesimato bendražygis iš grupės „Rūkas“ laikų – Alhi, kurio prodiuserinis albumas „Selekted konnekted“, buvo pripažintas geriausiu 2011 m. repo albumu. Tačiau nepaisant visų paralelių, savo nuotaika, stilistika ir skambesiu „Deka logos“ ir „Pozi.req“ yra du atskiri pasauliai.

Mato Nesimato kūrybos leitmotyvas – idealistinė poezija supinta su miesto pykčiu. Autoriui nesvetimos savęs ieškojimo bei praradimo, religijos ir netgi kriminologinės tema01. 'Deka logos' (viršelis)tikos. Klausytojų amžius tikrai neribojamas, bet pats atlikėjas atvirauja, kad kaip potencialų klausytoją jis regi postsovietinėje XX a. 9 ir 10 dešimtmečių sandūroje gimusį ir save suprasti vis dar bandantį žmogų. Tai savotiška „pereinamoji karta“, kuri yra puikiai įvaldžiusi šiuolaikines technologijas, tačiau praėjusių laikų atspindys vienu ar kitu būdų yra įsispaudęs jų asmenybėse.

Albumai kol kas platinami tiesiai iš autoriaus rankų, tad Mato Nesimato kviečia užsukti į savo internetinį puslapį bei sužinoti apie tai daugiau: www.matonesimato.lt

Albumo „Deka logos“ video sampler‘is

Albumo „Pozi.req“ audio sampler‘is

Savo muzikinį kelią atlikėjas pradėjo 2004 m. gimtajame Pasvalyje grupėje “Rūkas”. Iki 2013 m. su pertraukomis kūręs ir koncertavęs kolektyvas išleido du albumus. 2014 m. Mato Nesimato suburia funk/rock grupę “Sofa Nr. 42”.

Reperis atvirauja, kad albumų išleidimas bus oficialiai „įformintas“ 2015 m. lapkričio 21 d. Brodvėjaus PUBe. Kartu su Mato Nesimato ant scenos lips: Alhi, Sofa Nr. 42, Shiaure, Filmik, DJ Justinez. Renginys bus nemokamas, o jo fizinį albumų pavidalą bus galima įsigyti pigiau.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close