Albumai

PUBLIC ENEMY – New Whirl Odor [CD+DVD]

Kai kurį laiką Public Enemy pavargę nuo ginčų su leidėjais ir platintojais .Sėdėjo andegraunde platindami savo kūryba internete , arba be didelių firmų.”New Whirl Odor” tai ko gero pirmas po ilgesnios pertraukos albumas , gana plačei pristatytas visuomenei , be to albumą puošia PE priklausantis Slam Jamz , ir Chuck D Situation laiblu logo.

 

Asmeniškai man PE istorija buvo stiprei surišta su rasistine afro amerikiečių politika.Skinai tiesiog dievina cituoti PE tekstus , savo mitinguose . Bet šitame albume dauguma prodiuserių , kaip nebūtu keista yra baltaodžiai. Na matyt išaugo iš to primityvios kovos ir firmų diktatūros.

 
Nors muzikinė pusė ir paremta , ir stilizuota į senus PE kūryba , nors viskas sutvarkyta taip, kad albumas stiprei nesiskirtu nuo senesnių , mano manymu , jis nedatraukia , jis nekabina taip kaip klasikiniai jų albumai.

 

Vokalinė pusė super , meistrai belieka meistrai , nors Flava pasidarė ramesnis , toks jausmas, kad po ilgos kelionės jo stogas sugrįžo į savo vietą ir prilipo kaip reikalas.

 

Tekstai , na tai albumo stiprioji pusė , vyrukai turi ką pasakyti , žino apie ką šneka ir moka tai daryti.Nors pramogų ir malonių įspūdžių ieškotojams , tai jaučiu nepatiks.Per nelyg rimta.

 

DVD savotiškai raktas į grupės istorija , nes į ją įtraukė ir koncertinio turo po Europą fragmentus ,ypač veža tos dalys kur koncertas Rusijoje ir krūva medžiagos kaip buvo daromas albumas , kaip ir su kuo dirbo prodiuseriai, beat makerai , ką darė grupės Djus , ir tt. Ganėtinai informatyvus dalykėlis.Be to jis turėtu praversti jaunesniems atlikėjams ir beatmakeriams.Dar diske galima rasti krūva nuotraukų , grupės narių biografijas, keletą video klipų , koncertų fragmentus ir krūva komentarų. Na tikri PE fanai tiesiog privalo pažiūrėti …

 

Aplamai įspūdis toks , DVD super , seni geri laikai , daug naudingos informacijos , na arba tiesiog įdomu.O kas dėl albumo …”kablio aš nepagavau” …


TRACKLIST:

 

1. Intro (0:33)

2. New Whirl Odor (3:24)

3. Bring That Beat Back (4:17)

4. Intermission One (1:45)

5. Put Yo Hands In The Air (3:24)

6. Questions (3:07)

7. Makes Ya Blind (5:34)

8. Look It Here (4:27)

9. Get Down (1:44)

10. The Revolution Rocks On (4:19)

11. Check What Ya Listenin’ To (5:46)

12. Somethin’ To Say (3:23)

13. So What Ya Sayin’ (4:01)

14. Intermission Two (1:15)

15. Back In The Building (11:50)

 

Bitai:8/10

Vokalas:10/10

Originalumas: 6/10

Autorius Miron

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close