NaujienosStraipsniai

Pushaz kviečia kokybiško repo ieškoti „BYTŲ MUGĖJE“

hip-hop-music-producers„G&G Sindikato“ narys Pushaz (Andrius Glušakovas), taip pat jau daugiau kaip dešimtmetį aktyviai vystantis savo solinę karjerą, pristato naujovę Lietuvos muzikos padangėje. Šiandien buvo duotas startas projektui „BYTŲ MUGĖ“, kurio sumanytojas ir globėjas yra būtent Pushaz.

Tai – naujas „Facebook“ puslapis, kuriame geriausi šalies hiphopo ir repo prodiuseriai suteiks galimybę viešu aukciono principu, t.y. pasiūliusiam didžiausią kainą, dviejų savaičių laikotarpyje nuo kūrinio įkėlimo, įsigyti jų kūrybos vaisius – instrumentalus. Pagal dabartinį projekto sumanymą, aukciono lankytojams kas savaitę bus pristatyti 2-3 demo kūriniai, o galutinę muzikinio darbo versiją perduos pats muzikos autorius. Kūriniai, kurie nesulauks dėmesio, laikui bėgant bus pašalinti iš aukciono.

Tiesa, prodiuserio vardas bus atskleidžiamas ne iš karto. Taip buvo nuspręsta dėl kelių priežasčių. Pirmiausia, buvo stengiamasi sumažinti skaičių klausytojų, turinčių išankstinį nusistatymą apie prodiuserius. Tai reiškia, jog atsivers daugiau galimybių būti išklausytiems mažiau žinomiems muzikos kūrėjams, jų įvertinimas taps daug objektyvesnis. Na ir, žinoma, antroji priežastis yra susijusi su intriga, kuri leis ir patiems aukciono dalyviams paspėlioti, kieno darbą jie šiuo metu klausosi.

Panašios koncepcijos sumanymai yra įgyvendinami visame pasaulyje. Egzistuoja nemažai internetinių puslapių ar socialinių kanalų, kur muzikos kūrėjai siūlo ir parduoda savo produktus, tačiau Lietuvoje tai kol kas dar galima vadinti naujove. Būtent todėl šis projektas sulaukė didelio susidomėjimo pačių kūrėjų tarpe. Prie idėjos įgyvendinimo, be paties Pusho, jau sutiko prisidėti tokie beatmakeriai kaip: Donciavas, ReWritable, Broo, Innomine, Mtw, Alhi, Dee, Skelling, Frgmnts ir kiti geriausi lietuviško repo muzikos kūrėjai. Be to, visą hiphopo bendruomenę džiugins faktas, jog projektui įsibėgėjus dalyvaujančių muzikos kūrėjų skaičius nuolat didės.

Pats šio projekto iniciatorius Pushaz pasakoja, jog natūraliai pajuto tokio projekto poreikį: „Matau, kiek daug turime gabių muzikos kūrėjų, apie kuriuos dažniausiai niekas nežino, nes jie užsidaro rūsiuose ar garažuose, arba kiek daug yra atlikėjų, kuriems galėtų pagelbėti geras muzikos prodiuseris. Negana to, yra nemažai atvejų, kuomet muzikos kūriniai yra pasisavinami ir ant jų užrašomos svetimos eilės. Tad „BYTŲ MUGĖ“ bus puiki vieta, kur kiekvienas galės ir pristatyti, ir įsigyti kokybiškų, o svarbiausia, autorinių instrumentalų.“

„Manau, tai bus puiki įžanga į pasiruošimą „Beatmaker Battle“, kuris įvyks jau šį rudenį“ – mintimis dalijosi Pushaz. 2006 ir 2007 metais organizavęs Lietuvos Hip-Hopo muzikos apdovanojimus, pats pripažintas kaip geriausias „Radiocentro 2003“ metų Hip-Hopo atlikėjas, o 2012 m. apdovanotas M.A.M.A. renginyje, Pushaz neslepia ambicijų surengti plataus mąsto muzikos kūrėjų kovą, kurią vainikuos didelis ir įdomus renginys.

(„BYTŲ MUGĖ“ https://www.facebook.com/BYTUMUGE)

Žymos

Susiję

One Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close