NaujienosVideo Klipai

Pushaz pristato naują vaizdo klipą – Plojimai

Pushaz buvęs G&G sindikato narys, dabar tęsiantis solinę karjerą jau Spalio mėnesio pabaigoje ir Lapkričio mėnesio pradžioje išleis naują kūrinį kartu su talentingu anglakalbiu lietuviu iš Londono Kilo Tips.

O tuo tarpu, šiandien pristato naują singlą “Plojimai”, kuris atsidurs naujame Pushaz albume “Begėdis II”. Albumas dvigubos vinilinės plokštelės pavidalu pasirodys dar šiais metais.

Klausytojai stebintys reperio karjerą, tikrai žino, kad atlikėjas neturi tabu jokiems stiliams ar nuotaikoms. Pusho darbai yra tikras, grynakraujis ir su visomis tradicijomis išsaugotas repas. Kurdamas, atlikėjas niekada nebijo paliesti to, kas nėra „saldu“. Atlikėjo tekstai dažniausiai yra gyvenimiški, nesuvaidinti ir leidžiantys klausytojui atrasti bei išgirsti save.

Kaip keliais žodžiais apibūdintumėte tai, kas slepiasi po kūriniu?

„Daina “Plojimai” lengva, bet labai nuoširdi ir pilna sentimentų. Sunkesnę išgirsite lapkričio mėnesį, kuri sukurta kartu su talentingu anglakalbiu lietuviu iš Londono Kilo Tips. Tai bus absoliuti „Bomba“, kuri daužys visų klausytojų kolonėles savo repo technika ir žemais dažniais.“ – sako atlikėjas Pushaz.

Reperis neslepia jog nekantrauja, kol bus sudėlioti paskutiniai vaizdo klipo scenarijaus momentai ir kūrinys pilnai išvys dienos šviesą ir bus perduotas jūsų teismui.

Kaip gimė pati video klipo idėja? Minėjote, kad video klipe pamatysime vaizdinių iš jūsų kolekcionuojamo archyvo?

„Pati video klipo koncepcija gimė jau su pirmais kūrinio akordais. Kadangi pats kūrinys yra labai atviras ir kupinas sentimentų, toks pats turi būti ir jį atspindintis vaizdas. Būtent dėl šios priežasties nusprendėme panaudoti medžiagą, kuri dažniausiai tiesiog kaupia dulkes mūsų asmeninio archyvo lentynose. Kas geriau gali atspindėti sentimentus ir atvirumą nei medžiaga iš praeities?“ – Šypteli atlikėjas.

Pushai, kokia pagrindinė mintis yra paslėpta dainos tekste?

„Dainoje paliečiama tema apie kurią kalba jau ne vienas žinomas šalies atlikėjas ir muzikos kūrėjas. Tai pateikiamos muzikos kokybė ir jos išliekamosios vertybės. Nebijau to pasakyti „Mes tapom nuvalkioti“. Yra vaizdas ir kiekybė, bet tuo pačiu metu yra užmirštama tikroji muzikos vertė. Aš tikrai netylėsiu. Kalbėsiu apie tai tol, kol blizgučiais apakintų klausytojų akis ir širdis purvins dėmesio reikalaujantys veikėjai.  Nereikia būti „profu“, kad galėtum juos lengvai atskirti. Jie kalba labai garsiai ir tuo pačiu apie nieką. O svarbiausia, kad jie tai daro ne per muziką… Ir patikėkite manimi. Visai nesvarbu, kad jiems ploja, plojimai šioje vietoje nieko nereiškia.“

Žymos

Susiję

Close