Įdomu!Straipsniai

Puslapis, kurį turi aplankyti

ugw

 

Neseniai pasirodė video darbas apie Hip Hop‘ą Lietuvoje, jo kūrimąsi bei vystymąsi.  Kuriame postringavo apie Lietuvos Hip Hop‘ą tokie žinomi veikėjai kaip Svaras, DJ Mamania, Yga, Ezopas, Ритм, Kipish, Moo.

 

Ir tai buvo skelbta puslapyje http://ugw.ru/

Puslapis nėra labai informatyvus, nėra jo aprašymo, kokiais tikslais vykdo savo veiklą. Tačiau tai, kad rusiškame tinklapyje pasirodė video apie Lietuvos Hip Hop subkultūrą – sudomino.

Video darbas ganėtinai informatyvus, tačiau prierašas „Trailer“  žada jo tęsinį. Informacijos mažokai, tačiau tikėkimės dar ilgesnio ir įdomesnio darbo.

Be minėtos vaizdo medžiagos, apžvelgiama Hip Hop subkultūra Latvijoje bei Estijoje.

Smagūs dalykėliai besidomintiems šia subkultūra. Tačiau tai dar ne viskas. Landžiodamas po puslapį užtikau ir „Forumą“ (nuoroda į http://www.hip-hop.ru), kurio veikloje dalyvaujančių tikrai yra ne mažai. Žodžiu šis didžiausias rusakalbių HH forumas tikrai nėra miręs, o netgi priešingai. Taip pat tai puiki vieta ir mūsų “pribaltikos” reperiams parodyti ir duoti visa tai įvertinti rusiškąjai auditorijai 😉

Aptikau ir video archyvą, kuriame galima pasižiūrėti kaip atrodė ankščiau (kai buvo jaunesni ir ne tokie garsūs) ir ką kalbėjo dabar jau įžymūs Rusijos reperiai. Pavyzdžiui tas pats GUF‘as:

Yra daug įdomių dalykų. Apsilankykite 😉

 

 

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close