Albumai

QWICK – "Pol Alboma" [ Miestomuzika.Lt; 2003-2008]

Ir štai dar vienas internetinis leidinys. Išties džiugu, kad tokia leidybos formulė pas mus darosi pakankamai populiari. Žmonės nebijo atidavinėti savo kūrybą interneto platybei puikiai suprasdami, kad tokiu būdų apie kokį nors finansinį atlygį ir kalbos negali būt (nors ir su normalia leidyba apie tai kalbos nebūna).

Šį kartą po Miestomuzikos.lt vėliava pasirodė tokio žmogaus kaip Qwick albumas. Manau, daugumai iš jūsų iki šio albumo atsiradimo jo vardas buvo praktiškai negirdėtas. Bet prisimenant mūsų hiphopo istorija, tai toli gražu ne debiutantas, greičiau aplinkybių auka, paskendęs savo gyvenime, o galbūt tiesiog tinginys, kadangi savo laiku šis MC iš Visagino ganėtinai sėkmingai debiutavo. Įdomus, tikslus repavimas, nekvaili tekstai, nebanalūs muzonai. Viskas buvo įdomiai ir su perspektyva, ir štai jis dingsta keliems metams. Kas, kur – velnias žino… Ir taip buvo iki tol, kol ne taip ir seniai prasidėjo kalbos, kad Qwick paruošė solinį albumą. Vienas kitas kūrinys į radijo eterį, viršelio maketai ir štai žadėtas, deja, sumažintas iki savotiško EP dydžio, albumas.

Qwick’as repuot tikrai moka, viskas pakankamai stipriai ir griežtai. Įdomu, nes, žinant patį Qwick’ą, jam sunkiai galima prilipdyt tokią sunkoką repvimo techniką, bet taip jau yra. Kalbant apie tekstinę pusę, Qwickas mėgsta socialines temas, nors kartais yra sunkoka pilnai suprasti apie ką gi tas gabalas.

 

Pagirti norėtųsi ir svečius, kurie padirbėjo albume. Antuan Shelma – labai specifinio flow savininkas, mažai žinomas, bet labai įdomus MC. Vataga – mūsų kaimynai iš Latvijos, Hidroplanas – na, šio ponaičio nereikia pristatinėti, nors čia jis įdomiai ramus…Bet tame savas šarmas.

Stipriai skamba muzikinė albumo pusė, kitaip ir būt negali, nes ja rūpinosi Vaiperis, Kshysiakas, Donciavas ir Baltas Shuo…Aš suprantu, kad minėtieji, ko gero, nepardavė arba neatidavė Qwick’ui geriausio, ką turėjo, bet skamba albumas gerai, vokalai pakankamai gerai prilimpa prie muzikos…Aš puikiai suprantu, kad daug kam yra svetimas toks pakankamai klasikinis albumo skambesys, vietomis senamadiški tekstai, bet aš noriu tikėtis, kad ne už  kalnų ir pilnas Qwick’o albumas, o kol kas Jūsų teismui penki metai jo kūrybos, sutalpinti į septynis gabalus…


Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close