Albumai

RADIOSHOCK – Cum Deo [LT demo]

Visada įdomu vertinti Lietuviškus albumus …ypač jeigu albumas negirdėtas, ir tu nežinai ko tikėtis. Šį kartą į mano rankas pateko Radioshock albumas. Malonu, kad vyrukai padare tai ką žadejo. Iškart sakau, kad aš nežinau kaip ir kur jį galima gauti. Manau, kad kai turėsime daugiau informacijios šia tema , mes jos neslėpsime… Nu tai pradėsim nuo pradžių:

 

Po ganėtinai mistinio albumo intro , užsirauni ant pirmo kūrinio “Patinka nepatinka (part 1)” , su alia Dj Camišku instrumu , ir riapavimu primenančiu senus SEL albums, kaip savo tehnika taip ir tematika…ganėtinai ramus kurinėlis. Veliau chebra pradeda eksperementoti su vokalu , vietomis atrodo kad nusivažiuoja …bet aplamai, kūrinys ganėtinai geras. Pozicija numeris trys “Pinigai” , kaškodėl priverčia prisiminti Lipalo albumus , galbūt vėlgi tehnika , galbūt tematika ir jo pateikimu… Bet kol kas galima drąsiai teigti, kad albumas išlaiko bendrą nuotaiką ir formulę… Šiaip, vietomis sunkoka suprasti ar tai bandymas padaryti eksperimentiką ar tiesiog kalda iš nemokejimo…;) Pozicija keturi , kaip sako ir pavadinimas , yra tesiog tylos minutė …nu, ganėtinai nestandartinis sprendimas…J bet kadangi tyla pereina į kurinį numeris penki , kuris taip ir vadinasi “Tyliai”, galima rasti logišką paaiškinimą, tai pauzei. Kas liečia “Tyliai”, tai kogero kurinys jau spėjęs pareikšti apie save , kadangi keletą savaičių sukinėjosi po Gatvės Lygos topą, nors kaip parodė laikas , liaudis nelabai mėgsta tokio pobūdžio kūrybas , ant miego varantis gabalas , sunkiai pas mus galintis tapti hitu. Bet aplamai, kurinis atinka “formulę” . Sekanti pozicija “Drunk Drummer (part 2)” , tai ko gero ilgiaisias albumo kūrinys , kaip jau sako pavadinimas , jame be šalia azijietiško motyvuko , yra ganėtinai daug mušamųjų, bet tai vėlgi ramiai ir mištiškai, nu mano manymu, tas drummeris ne tik, kad girtas bet groti galetų išmokti geriau…ypač pirmoje kūrinio pusėje . Šeip kūrinys galėtų išvesti bet ka iš kantrybės, ypač jeigu jūs girtas arba pachmielnas…Pozicija numeris septyni – “tavo Akimis “, nu čia vyrukai nušoko , nes tai jau greičia Dramas , nei “alia triphiponis” skambesys… Dvi minutės tempo..be jokių vokalų …matyt vyrukai dar neantiek patyrę, kad prilipdytų raimą prie tokio tempo.”Kaukės”- sugrižtam prie sovielinės tematikos , dar vienas bandymas , pateikti rimtą informaciją, rimtas mintis…vėlgi eilė nesutapimų , biškį banalumo … ir paprastumo…Devintoje vietoje – “Mediniai Ginklai” , vėlgi girdėtas kūrinys . Šiuo atveju galima pulti į ilgus ginčus del šio kūrinio tematikos , nes jis svyruoja tarp stilių , mano manymu hip hop arba kaiminių stylių, jame yra mažiausiai…bet kaškas vistiek jame yra … Po Medinių ginklų , “Draugams” – ramus , melodingas laviravimas tarp dainavimo ir rapavimo, tarsi Alanas Chošnau (blemba, nežinau kaip rašosi jo vardasJ ) pradėjo riapuot…J, taigi duoklė draugams , po kurios “This Fake Love”, instrumentinis kūrinys , ganėtinai paprastas ir nesudėtingas. Nu ir gale “Outro”, kurio metu abu grupės nariai bando savotiškai paiškinti , ką jūs girdėjote …be pritenzijas į karūnas ir fanfaras.

 

Taigi susomuojame šedevrą ir klasiką, šitas albumas tikrai netaps.. kadangi jame pernelyg daug klaidų , ir nedadirbimų. Tai, greičiau skamba kaip neturėjimo ką veikti pasekmė , repeticija preš kažką …bandymas priduot daugiau …Mano manymu, vyrukai turi suvalgyti ne vieną kilą druskos , kol tai ką jie daro, galės sukelti kritiką kilusią iš pavydo…Bet vistiek , puiku, kad yra kažkas daroma , kad jie supranta ir žino savo klaidas. Ir jeigu muzikos darymas ir dainavimas jiems neatsibos , kaip tai dažnai būna , aš tikiu, kad jų vardą mes išgirsime dar nekartą , galbūt jai nebus hip hopas arba jo atšakos ir hibridai…bet tai juk yra natūralu…


TRACKLIST:

1. Prologue

2. Patinka Nepatinka (part 1)

3. Pinigai

4. Minute of Silence

5. Tyliai

6. Drunk Drummer (part 2)

7. Tavo Akimis

8. Kaukes

9. Mediniai Ginklai

10. Draugams

11. This Fake Love

12. Outro

 

Bitai:5/10

Originalumas:5/10

Vokalas: 4/10

Autorius Miron

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close