AlbumaiNaujienos

Ramus naujas mixtape kelionėms galvoje ir mašinoje nuo 3CNBMUSIC

Džiaugiamės, jog pastaraisiais metais Lietuvos hiphope savotiškai atgimė mixtape žanras tarp DJ ir Beatus kuriančių žmonių. Tai juk vienas patogiausių formatų ilgose kelionėse, dažnai sukuriantis puikią atmosferą ir kelionės ritmą.

Šį kartą 3CNBMUSIC pristato savo spontanišką mixtape, kuris turėtų patikti mėgstantiems keliauti lėtai. Puikiai tinka ne tik vairuojant, tačiau ir vidinėse kelionėse bei apmąstymuose prie ežero.

Kaip sakė pats 3CNB visas beat tape gimė visiškai spontaniškai prie kitų leidinių, kuriuos norima paleisti į pasaulį dar šiemet (nežinome ar buvo kažkur skelbta, bet jie turėtų vadintis “Love to the machine” ir “Rawblocks”). Autorius sakė, kad “beveik esu surinkęs gabalaus abiems , tačiau kažkodėl galvoju, kad dar kažko trūksta ir dar kolkas nežinau ko. Užtat vis atidėlioju jų leidybą. O štai ZenTape gimė netikėtai, peržiūrint beatus nepatekusius į abu leidinius, ne dėl to kad jie silpnesni,  o tiesiog kitokie ir neatitinka mano symanymo albumams. Plius atsirado studijoje tape recorderis, kurį jau ilgą laiką norėjau išbandyti. Taigi ir susiklostė tokia netikėta proga, tai išpildyti. Visas beat tape yra sumasterintas į jousta ir įrašytas atgal į kompą. Tai sukūrė kažkokią įdomią atmosferą ir garsą, kurio negaliu paaiškinti, tiesiog skamba geriau. Gal padarė įtaką, jog augau tais laikais, kai daugiausiai klausydavom kasečių”.

Naujausi 3CNB darbai pirmaiusia pasirodys –> https://www.facebook.com/3CNBMusic/, tad sekite naujienas! O kartu raginame ir kitus beatų kūrėjus nepamiršti šio žanro. O nuo Hip-Hop.lt dar parekomenduosime ankstesnį 3CNB darbą ( 3CNB – Dilla Thanks ) arba netaip jau seniai pasirodžiusį Dee mixtape CONSCIOUS. Abu tikrai lengvai ir nemokamai rasite internete.

Žymos

Susiję

Domina?

Close
Close