AlbumaiNaujienos

Realistiškai niūrus albumas – apie kūrį kalbėsim šią savaitę! Freddie Gibbs & Madlib – Bandana #55

Šią savaitę į mūsų ausis pateko naujas legendinio Madlibo ir pono Frieddie Gibbs bendradarbiavimo vaisius vardu “Bandana” . Manau daug kas iš jūsų atsimena prieš gerus penkerius metus išleistą jų pirmą bendrą albumą  “Piñata”. Tai jiems buvo tiesiog būdas padirbėti kartu, bet rezultate jis tapo savita stiliaus klasika. “Bandana” savo ruožtu, nors ir buvo planuojama kaip pirmojo albumo pratęsimas, pavirto į kažką daugiau. Pora iškėlė naują albumą į visai naują lygį.

Vienam iš savo interviu Gibbs sakė, kad visuose savo darbuose jis išlieka jis, ta pati technika , tas pats pasaulio supratimas,… bet kai jis dirba su Madlib, kurį jis laiko savo vyresniu broliu, tai yra jam iššūkis. Mat Madlib kapoja bytus , ir garsus ,kad Gibbsui tai tampa savitu iššūkiu ir būtent todėl jam taip patinka dirbti kartu su Madlibu, nes tai puiki mokykla, tai išties įdomu, kaip sudėtinga tai bebūtų.

Nors be jokių ginčų Gibbs ir šį kartą išliko tikra albumo žvaigžde, nors chebra pasikvietė į studiją ir keletą svečių, kurie pridėjo šį bei tą nuo savęs. Legendiniai Yasiin Bey ir Black Thought,  ekstravagantiškasis Anderson Paak, naujos kartos numylėtinis Pusha T ir Run The Jewelz frontemenas Killer Mike.

Įdomus yra ir faktas, kad prieš keletą dienų Madlib savo Twitterije paskelbė, kad visa muzika šiam albumui jis padarė su savo iPado pagalba, kas tapo savitu iššūkiu visiems tiems užsirakinusiems savo prabangių studijų patalpose. Tuo pačiu Madlib dar kartą parodė, kad kurti gerą ir kokybišką muziką, užtenka minimalių priemonių, senų vinilų ir noro. Mūsų aplodismentai

Taigi naujas, vietomis niūrus, labai realistiškai, be blizgučių ir pagražinimų. Albumas, kuris be jokių abejonių pelnys klasikinio statusą, albumas, apie kurį kalbės, albumas kuris yra tarsi iššūkis kitiems …

“Bandana” yra mūsų šios savaitės albumas. Skanaus – fizinės formos, jau šio mėnesio gale.

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/. Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt .

Žymos

Susiję

Close