NaujienosStraipsniai

„Red Bull Flying Bach Local Challenge“ galvosūkį išsprendė pasaulio čempionai

Efektingos kaukės? Pulsuojanti muzika? Balerijos sijonėlis? Kuprinės? Moteriška jėga? Kas svarbiausia norint užkariauti pasaulio breiko čempionų „Flying Steps“ dėmesį? Į šį klausimą bus atsakyta jau lapkričio 26-osios rytą, kuomet internete pasirodys paskutinė projekto „Red Bull Flying Bach Local Challenge“ laida. Jos metu iš penkių trupių, kurias į projekto finalą pasiuntė Lietuvos šokio ekspertų komisija bei balsavusieji internetu, „Flying Steps“ išsirinko dvi vertas superfinalo.

Nuotraukų iš filmavimo autorius – Audrius Solominas.

Daugelį metų šokantys, savo mokyklą įkūrę, su projektu „Red Bull Flying Bach“ visą pasaulį apkeliavę talentai, atrodytų, galėtų būti labai griežti. Visgi komandas „Hepta“, „Royals“, „In*Beat“, „Fond of Sounds“ ir „Low Air“ pasaulio čempionų devynetukas filmavimo aikštelėje pasitiko su šypsenomis. Į Vilnių lapkričio 23-ąją atvykę šokėjai negailėjo komplimentų lietuvių muzikalumui, stengėsi pabrėžti geriausias kiekvienos komandos savybes – visgi mūsiškiai išgirdo ir konstruktyvios bei pelnytos kritikos.

Beveik visiems „Red Bull Flying Bach Local Challenge“ finalistams buvo palinkėta nenuleisti rankų ir nenustoti treniruotis. „Jūs dar labai jauni“, – ne kartą ištarė „Flying Steps“ nariai. Išrinkti dvi iš penkių trupių jiems nebuvo lengva – po diskusijų šokėjai sakė, kad kova ėjo „taškas į tašką“. „Kai kurie mūsų netgi ėmė skirti pustaškius“, – kvatojosi svečiai.

Pagrindinio „Red Bull Flying Bach Local Challenge“ prizo – treniruotės su „Flying Steps“, 1000 Eurčekio ir pasirodymo Kongresų rūmuose – laimėtojai paaiškės tik… Kongresų rūmuose. Savo ovacijomis projekto čempionų komandą pasveikins į „Red Bull Flying Bach“ premjerą Lietuvoje lapkričio 26-osios vakarą susirinkę žiūrovai.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close