NaujienosVideo Klipai

Reikia dalintis muzika, kuri turi sielą. „Jama&W“, „Požemis“, video

Jama&W Tamsta Gilumon pristatymas
Jama&W Tamsta Gilumon pristatymas

Viena išskirtiniausių ir tikrai geriausiai nusiteikusi Lietuvos hip-hop muzikos grupių „jama&w“ gerbėjams pristato dainos „Požemis“ vaizdo klipą iš debiutinio albumo „Gilumon“ pristatymo. Tai – pirma rudens dovana gerbėjams, kurie laukia naujų grupės pasirodymų, pasižyminčių nenutrūkstamu freestyle.

 Improvizacijos meistrais ir žodžių žonglieriais vadinami „jama&W“ nariai po įtemptos festivalinės vasaros nesiilsi ir toliau įtemptai ruošiasi koncertiniam turui.

 „Šventės šiais metais mums prasidės anksčiau, nes dovanas jau pradedame dalinti: šiandien pristatomevaizdo klipą iš albumo pristatymo koncerto, taip pat rengiamės eilei smagių susitikimų skirtinguose miestuose su klausytojais – jau greitai pradėsime rudens turą per Lietuvą“, – džiaugiasi grupės lyderiai Rokas Grajauskas-jama ir Arūnas Blažys-W. Grupės planuose – visi didieji Lietuvos miestai, o pirmasis koncertas jau spalio 2 dieną Vilniaus muzikiniame klube „Tamsta“

„Reikia dalintis muzika, kuri turi sielą. Tada, kai mūsų muzika yra girdima ir suprantama, mes esame gyvi ir šia gyvybe stengiamės užkrėsti mūsų koncertų dalyvius. Taip, ne klausytojus, o dalyvius, nes kiekvienas išėjimas į sceną mums yra energijos užtaisas ir susiliejimas su visa apimančiais garsais ir žodžiais“, – stiprias emocijas turo koncertuose žada Jama.

Improvizacijomis ant scenos išskirtinė grupė šiais metais ypač produktyvi. Pavasarį išleido pirmą studijinį albumą „Gilumon“, vasarą praleido festivaliuose, o dabar jau rengiasi turui. Laukiant albumo pasigirdo įvairių nuomonių, o ypač abejonių, ar išliks grupės išskirtinumas įrašius dainas, paprastai atliekamos laisvu stiliumi. Vis dėlto rezultatas pranoko lūkesčius.

„Daug kas bijojo, kad freestyle sudėjus į įrašus pradings pirminis laisvumas ir gaivališkumas, tačiau mums atrodo, kad nieko panašaus neįvyko – kūriniai tokie pat stiprūs ir šviesūs. Be to, albumas gali būti kaip nuotaikos repeticija prieš ateinant į mūsų koncertus“, – teigia grupės nariai. Albumą „Gilumon“ jau galima rasti ir muzikos tinkle „Spotify“.

O kol kas kviečiame susipažinti su pirmąją grupės dovana klausytojams – dainos „Požemis“ vaizdo klipu iš albumo pristatymo:

Ritminės poezijos kolektyvas „Jama&W“ – unikalus reiškinys lietuviškosios muzikos kontekste. Grupės įkūrėjai Arūnas W Blažys-W ir Rokas Grajauskas-jama savąją kūrybinę kelionę pradėjo remdamiesi tik akustine gitara ir abipusiais improvizacijos gabumais. Spontaniškai, čia ir dabar gimstantys kūriniai, laikui bėgant, į šį žaidimu paremtą procesą įtraukė ir kitus šiandieną kartu grojančius muzikantus: Karolį Levarauską (saksofonas), Deividą Špakį Jakavičių (bosinė gitara) ir Karolį Šimaitį (mušamieji). Penkerius sceninės veiklos metus vien repo improvizacijai („freestyle“) paskyrę „jama&W“ 2014-aisiais pristatė intelektualų, ironišką ir muzikaliai brandų albumą „Gilumon“, kuriuo atverčia naują savo išskirtinės istorijos puslapį.

Pristatymo apžvalgą rasite https://hip-hop.lt/pozityvus-ispudziai-is-jama-w-albumo-pristatymo/

Gilumon albumo apžvalga https://hip-hop.lt/teisingo-albumo-apzvalga-jama-2014

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close