Kontaktai

BENDRADARBIAVIMAS:

Kuo daugiau įvairių žmonių dirba su puslapiu, tuo jis bus įdomesnis ir dinamiškesnis, todėl mes maloniai laukiame jūsų straipsnių, recenzijų, naujienų, apžvalgų, bet kokios pagalbos ir paramos.

KLAIDOS IR NESKLANDUMAI:

Jeigu pastebėjote kokių nors programinių klaidų arba rašybos bei gramatikos klaidų tekstuose, jeigu kažkas neveikia, labai prašome mums pranešti, kad galėtume kuo greičiau ištaisyti klaidas ir pašalinti trūkumus. Iš anksto dėkojame.

REKLAMA:

Mes nesame komercinis portalas, todėl atsargiai žiūrime į komercinio pobūdžio informacijos talpinimą mūsų portale. Jeigu mes matome, kad reklama nesusijusi su hiphopo propagavimu, dėl tokios reklamos tarsimės kitomis sąlygomis.

ATLIKĖJAMS / LEIDYBINĖMS FIRMOMS:

Jeigu turite išleistą (arba ketinate išleisti) albumą, rinkinį arba vaizdo medžiagą, mes visada mielai padėsime jums – parašysime recenziją, įdėsime reklaminę informaciją, banerius, parašysime straipsnį arba paimsime interviu. Tačiau šis pasiūlymas galioja tik tuo atveju, jeigu savarankiškų arba leidybinių firmų kuruojamų atlikėjų kūryba atitinka mūsų hiphopo supratimą. Prašome nepykti, jeigu būsime kritiški.

RENGINIŲ ORGANIZATORIAMS:

Mūsų portalas visada noriai ir entuziastingai reklamuoja įvairius hiphopo koncertus, vakarėlius ir kitokius susijusius su hiphopu renginius. Mums būtų labai malonu, jeigu savo reklamose ir skrajutėse spausdintumėte ir mūsų logotipą, suprantama, iš pradžių tai suderinę su mumis. Iš savo pusės mes, turėdami galimybę, su malonumu apsilankysime Jūsų rengiamame koncerte ar vakarėlyje, ir jeigu patiks, parašysime apie jį straipsnį ir įdėsime nuotraukas į savo galeriją. Renginių anonsus prašome siųsti žemiau nurodytais kontaktais.

PAGARBA IR PADĖKA:

HIP-HOP.LT nuoširdžiai dėkoja visiems, kas lankosi mūsų puslapyje, skaito, komentuoja. Dėkojame visiems, kas bendradarbiauja su mūsų puslapiu, visoms grupėms, atlikėjams, leidybinėms firmoms, renginių organizatoriams, žmonėms, kurie dirba su šiuo puslapiu ir palaiko jo gyvavimą. Be visų šių žmonių mūsų puslapis nebūtų toks, koks jis yra, apskritai nebūtų prasmės jam būti. Ačiū!

MŪSŲ KONTAKTAI:
Neskubinant: info@hip-hop.lt
Paskubinti naujienos viešinimą: +370 684 58135

Close