NaujienosVideo Klipai

Repas mieste, repe miestas. Tavo Tevas – Broliai (video)

Cheka SkellasRepas mieste, repe miestas – kalambūras, bet taip iš tiesų ir yra, ir turi būti HH. Tik pastaruoju metu, velnias žino, kodėl taip mažai buvo liečiama ši tema. Gal emigracija, gal dėl to, kad seniai vyko battlas, kuriame tai tampa puiki proga “pareprezentint”, bet tema aptilus ir tik vienas kitas įdomesnis darbas pastaraisiais laikotarpiais. Tačiau nėra kuo skųstis, kai turim naują ir  geriausią darbą miesto tema (atskaitos tašką imant bent jau nuo 2014 metų). Turbūt jūs irgi jau girdėjote, o jei ne tai labai rekomenduojame Tavo Tėvą ir jų naujausią darbą – Broliai! (visa giminė, greit bus šios grupės archyve. Gerai šeimos vertybės 🙂 ).

tavo tev hhaKūrinio mintis aiški ir atsiskleidžia nuo pirmųjų kūrinio žodžių: „…tai mano miestas, kuriame užaugau…“. Skellingas ir Cheka sieja brolybę, HH ir Vilnių, nors iš tiesų kam artimos pirmos dvi vertybės ir turi savąjį mylimą miestą gali rinktis jį ir  klausant bendrame kontekste puikiai tiks.

Grupė nominuota net trijose, jau kitą savaitę vyksiančiuose, HH muzikos apdovanojimų kategorijose ( dar galite atiduoti savo balsą ČIA), tad tikrai padirbėjo gerai ne tik kurdami šį video, bet ir per visus praėjusius metus. Kas liečia video, labiausiai džiugina kokybė. Įrodymas, kad turint idėjų, o svarbiausia suvienijus jėgas ir nestovint vietoje, ieškant galimybių bei darant – įmanoma net neturint “pupyčių” biudžetų padaryti labai kokybišką darbą.ami Galima patekti į išskirtines vietas ir ten iškelti rankas aukštai į dangų (plojimai komandai -> )

Taigi “mum pakeliui su tais, kurie kelionėj nepalieka. Su tais kuriais galiu kalbėt apie viską arba nieką!”

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close