Nauja DainaNaujienosOperatyvūs

Reperiai Operatyvūs pristato naują singlą „Man Nieko Daugiau“

  Jauniausi Lietuviško repo atstovai ir viena perspektyviausių repo grupių Lietuvoje – „Operatyvūs“, ir toliau nenustoja stebinti savo klausytojų. Vos prieš 3 mėnesius grįžę iš Jungtinių Amerikos Valstijų, kur koncertavo Čikagoje, šiandien reperiai pristato savo naują kūrinį „Man Nieko daugiau“.

Praeitais metais 13-ąjį ir 16-ąjį gimtadienius atšventę grupės „Operatyvūs“ nariai – Pijus ir Domantas, jau gerai žinomi lietuviškos muzikos pasaulyje. Ketverius metus gyvuojantis duetas jau spėjo sudalyvauti dešimtyse renginių, pasirodyti televizijoje ir groti didžiausių Lietuvos festivalių scenose.

Naujas kūrinys „Man Nieko Daugiau“, tai dar vienas rimtas žingsnis grupės debiutinio albumo link, kurį „Operatyvūs“ planuoja išleisti dar šiemet. Tai kūrinys apie skirtingus žmones toje pačioje erdvėje, apie savęs pačio atradimus ir praradimus, apie džiaugsmus ir liūdesį, kuris nenutrūkstamai sukasi aplink mūsų visų gyvenimą. Prie kūrinio prodiusavimo prisidėjo gerai žinomas repo pasaulyje muzikos kūrėjas Povilas „Mp3“ Ramoška ir vokalistė Miglė Pivoriunaitė.

Tarp mokyklos ir muzikos gyvenantys jaunuoliai puikiai suvokia ko nori ir jau susidėliojo tikslus keliems metams į priekį, tad naujienų iš Jų sulauksime dar labai daug. Šiuo metu Pijus ruošiasi dar vienam rimtam įšūkiui. Jauniausias visų laikų freestyle MC battle‘ų dalyvis, gegužės mėnesį dalyvaus unikaliame ir pirmame tokio pobūdžio projekte Lietuvoje – Hype Battle, kurio metu susigrums ir savo jėgas išbandys įvairūs šio žanro atstovai.

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close