NaujienosStraipsniai

Reperis Filmik už Lietuvos ir Lenkijos draugystę per muziką (video)

Filmik gdyniaRepuoti Vilniuje lenkiškai – drąsu ar įžūlu? Lenkiškai repuojantis lietuvis Filmik įrodė, kad pripažinimo galima sulaukti abiejose barigakadų pusėse.

Reperis, kurio sceninis slapyvardis Filmik, buvo pakviestas į Lenkiją apšildyti garsaus atlikėjo Pablopavo ir sulaukė pasiūlymo kartu sugroti. Tokias galimybes karjerą pradedančiam atlikėjui suteikė tarptautinis projektas „Muzyczne Rodowody. Litwa“ (liet. „Muzikos tapatybė. Lietuva“), kurio tikslas suburti lenkiškai kuriančius muzikantus iš viso pasaulio. Pavasarį Filmik buvo pakviestas į Gdynę pasirodyti šiam projektui skirtame koncerte „Śpiewasia po Wileńsku“ (liet. „Dainuojama vilnietiškai“).

Grįžęs iš Lenkijos reperis džiaugiasi, kad publika jį priėmė daug šilčiau, nei tikėjosi. Kai kurie klausytojai mokėjo jo dainų žodžius ir net po pasirodymų prašė autografų. Todėl Filmik įsitikinęs, kad muzika neturi kalbos barjerų ir yra puiki komunikacijos forma leidžianti pažinti vieni kitus tik dar geriau.

O kaip gimsta tautų draugystė per muziką galite pamatyti koncerto įraše, kuriame  Filmik improvizuoja kartu su garsiu Lenkijos atlikėju Pablopavo bei grupe „Pablopavo i Ludziki“.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close