Naujienos

Reperis Medonas naujausią savo kūrinį pristato nuogas

 

11650801_10153139649737933_499227547_n

Ankstesniame savo dainos vaizdo klipe tik tramdomuosius marškinius vilkintis reperis Medonas toliau intriguoja. Šįkart naujausiame kūrinyje „Ko tu bijai?” jis nesidrovi apnuoginti ne tik savo baimių, bet ir kūno.

„Pirmiausia baimės turi būti įvardintos ir pažintos, kad galėtume jas nugalėti”, – sako Medonas, savo vaizdo klipe išdrįsęs pasirodyti visiškai nuogas. Artistas teigia, kad apsinuoginimas – tai jo apsisprendimo nusimesti kasdienes kaukes ir atvirai pripažinti savo baimes ženklas.

Baimė pasenti, tapti neįdomiu, prarasti mylimą žmogų, visą gyvenimą nugyventi tik „dėl akių“, taip ir neatrasti savo pašaukimo ar tikrosios laimės – kūrinyje paliečiami daugeliui iki skausmo pažįstami jausmai. Tik kaip juos nugalėti? Medonas dalinasi savuoju baimės įveikimo receptu: „Baimių monstrai subliūkšta, kai išdrįsti žengti į baimės epicentrą. Kiekvieną dieną turime lipti per save, per savo baimes tam, kad taptume didesni.“

„Ei! Ko tu bijai? Pažadink drąsą, aš tavo jėgomis tikiu!”– į klausytojus savo dainoje, kreipiasi reperis Medonas, kviesdamas nuskausminti savy kerojančias baimes.
Šios dainos priedainį atlieka dainininkas Grūdas.

Naujausią Medono kūrinį galite peržiūrėti čia

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close