AlbumaiNaujienos

Repuojančių tėvelių albumas – Atmosphere “Mi Vida Local” savaitės albumas #23

Panašu, kad tai jau tampa tradicija: nauji Rhymesayers Ent. išleisti albumai, tampa Gatvės Lygos savaitės albumo favoritais. O kai tai naujas Atmosphere darbas, prieš jį netgi tokie grandai, kaip Goastface Killah arba legendiniai Blahzay Blahzay su savo antru albumu po 22-jų metų… pasitraukė į šoną.


Kas nežino priminsim, kad Atmosphere šiuo momentu sudaro pora veikėjų. Vienas daugiau ir dažniau matomas minėtos Rhymesayes vadovas ir įkūrėjas Slug ir antras Ant savitai šešėlinis bytų kardinolas, atsakingas už tai, kaip skamba visi jų relysai. Pora atstovauja savo gimtąjį Minneapolį, kuriame dirba, įrašinėja ir tvarko savo leiblo reikalus ir kiek matom netgi labai sėkmingai, nors kažkokių milijonų tai lygtai ir neatnešė. Savo veiklą grupė pradėjo maždaug 20 metų atgal. Pirmi singlai, vėliau albumas ir štai prieš savaitę be ypatingos reklamos pasirodė septintas Atmosphere albumas – ”Mi Vida Local”.

Slug ir Ant išleido išties išskirtinį albumą, bet ko gero taip kalba apie visus jų darbus, kai jie pasirodo, klasika? Geriausias? Kol kas anksti šnekėti, bet laikas parodys.
Šiam darbui pora pasirinko įdomų konceptą, kas iš dalis atsispindi netgi albumo pavadinime ir jo video klipuose. Jie nutarė likti savo gimto miesto ribose, todėl ir įrašė albumą apie savo miesto, savo šeimų, savo gatvės gyvenimą. Albumas atspindi tai, kas vyksta jų gyvenimuose šiuo momentu, kas jiems rūpi, kuo jie gyvena. Albumas iš jų namo rūsio studijos, gal būt būtent todėl, kai kurių gabalų fragmentai skamba ant tiek natūraliai, be jokiu efektų, suvedimų, tarsi tai jų pirmas naminis demo. Tačiau tai ir sukuria ypatingą nuotaiką… tarsi tu sėdi kažkur ant sofos jų studijos kampe ir stebi kūrybinį procesą. Kaip vienam iš interviu sakė Slug: albumas yra labai tamsus, bet jis toks todėl, kad gyvenimas yra toks, kai rutina ir problemos valdo žmonių gyvenimus.

Išties įdomus albumas ir labai brandus darbas. Būtų sunku įsivaizduoti, kad tokia jauna grupė galėtų įrašyti tokį darbą. Pačios gabalų temos, iškeliamos problemos, artėjanti “senatvė”, vaikai – tai yra mūsų kartos albumas, bet jis yra būtinas ir jaunai publikai, nes galbūt įsiklausydami jie susimąstys apie tai, kas jos laukia. “Jaunatvė, kaip prabėgs, kaip pavasaris” …
Puikus, nuoširdus ir labai įdomus albumas… mums patiko … o Jums?

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close