NaujienosRenginiai

Retas penktadienis, kai repo renginius renkamės daugiau nei iš vieno? [Lilas; Micro; Domas; Erkė…]

Buvo laikas, kai repo renginių nebuvo, buvo laikas, kai turėjom pasirinkimą iš 5 per savaitgalį, na o dabar matyt turime vidurkį, kai apsidairius reginių yra, tačiau tą jausmą, kai kas kartą reikia persiplėšti norint spėti visur – jau matyt po truputi primirštam.

Kitas svarbus veiksnys, kad repo renginiai persikelia iš vietų, kuriose pastaraisiais metais buvo įprasta juos matyt į didžiuosius Loftus ir Arenas. Ir skaičiuojant atėjusiais žmonėmis į renginius, o ne patį renginių skaičių – tikrai gausis dabar daugau. Ar tai gerai neturėtų kilti net klausimų – žinoma. Tiesa klausimas, „kas geriau“ arena ar baras jau veda prie kiekvienam individualaus atsakymo. Atmosfera, galimybės, kokybė, bendravimas bei kiti dalykai, kurie sudaro bendrą rezultatą tikrai skiriasi klube ir arenoje. Skiriasi ir pateikimo galimybės, dažnai net atlikėjų pasiruošimas koncertui yra lemiamas veiksnys, kuris gali atskirti tokius renginius tarpusavyje. Taigi gerumas ir slypi tame, kad visiems atsiranda galimybė rinktis, rinktis savo vakaro atmosferą.

[ytp_video source=”Ma3lC6aVk90″]

Apie tai pagalvota ir rašoma visiškai neatsitiktinai. Šiandieną Vilniuje turėsime pastaraisiais mėnesiais gan retą progą rinktis. Penktadienį vakare Lilo ir Innomine „GastrolėsLofte ir tuo pat metu atvyksta desantas iš Klaipėdos, kurie su draugais rinksis pakelti bokalų į PlumBum.

Lieka tik tikėtis, kad abi vietos sostinėje bus pilnos žmonių ir geros muzikos, būtent tos, kurios jie tikisi. Matant atlikėjų sąrašus, tikrai atrodo, kad taip ir bus.

Nemanau, kad daug žmonių atsitiktinai pateks į Lilo koncertą ir ateis bent 10 tokių, kurie nežinos nei 1 jo dainos. Garantuotai Lilas, Innomine ir visa grupė bus pasiruošusi, todėl žmonės gaus tas emocijas ir atmosferą, kurių ir nori. Jie varo gerai ir turi dar vieną galimybę tai įrodyti.

[ytp_video source=”PNOqrdrz93g”]

Į PlumBum taip pat vargu ar ateis daug kas „iš lempos“. Nors čia pasirinkimas ir didesnis, bei staigmenų rizika taip pat. 7 atlikėjai su Micro, Domu ir Erke priešakyje, o kartu kompanijoje bus THC, Triadman, Dyar ir Dom. Tikrai išgirsite ir naujų natų savo ausims, o  galbūt iki šiol išvis ne visus iš šių atlikėjų esate girdėję? Tačiau, kaip ir minėta čia galime tikėtis daugiau staigmenų.Gal tikėtis naujų HHB gabalų, nes 4 iš šių žmonių ten? Gal paims, kas mikrofoną ir duos freestyle? O galų gale tikrai galima bus prieiti prie kiekvieno ir paspaust ranką.

Dar mintis, kad kartais, kai nebėra tiek daug repo renginių būtų smagu jei pavyktų organizatoriams, kurių pačių nėra jau tiek daug, susiderinti laikus, kad kiek galint mažiau dalintis tuos pačius vakarus. 

Taigi viską sudėjus yra akivaizdu, kur bus daugiau žmonių. Tačiau, kur jums priimtinesnė aura ir atmosfera jau reiktų rinktis kiekvienam man, tau, jam ir jai asmeniškai. O kol kas mes tik džiaugiamės, kad turim teisę rinktis ne iš 1, ir eiti ne tik ten „kur kažkas yra“, o ten kur norim ir mūsų ausims verta išgirsti labiau.

Lilas&Innomine “Gastrolės” eventas –> https://www.facebook.com/events/1462162340483718/
PlumBum bar “Untamed” eventas –> https://www.facebook.com/events/236013143535951/

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close