Renginiai

Ritmo kovos vėl sugrįžta į Kablį (@šeštadienis)

13262473_10208185417187113_877168375_oŠeštadienį Vilniuje vėl atgims alternatyvios elektroninės muzikos gerbėjų pamėgtos „Ritmo kovos“. Šįkart beatmakeriai aiškinsis, kuris iš jų geriausiai savo kūrinius atlieka gyvai. Klausite prie ko čia HH – o gi praktiškai visi pasirodysiantys beatmakeriai yra vienaip ar kitaip gan glaudžiai susiję su Hip-Hopu, būtent jų bytai dažnai virsta drobe mūsų MC, o ir komisijoje randame Viper‘į ir DJ Mamania.

Savaitgalį Vilniaus kultūros bare „Kablys“ šeši muzikos kūrėjai, naudodami įvairius muzikos instrumentus, stengsis kuo gyviau atlikti savo kūrinius ir bandys į savo pusę palenkti publiką bei komisijos narius.

13241633_10208185417147112_393228652_oTarp trijų komisijos narių – Lietuvos elektroninės muzikos scenoje pažįstami veidai: alternatyvios elektroninės muzikos kūrėjų susivienijimo „Renegades of Bump“ vadovas Vaiperis, jau keliolika metų sėkmingą karjerą vystantis elektroninės muzikos kūrėjas iš Klaipėdos IJO ir puikiai pažįstamas scenos veteranas DJ Mamania.

Šįkart „Ritmo kovos“ įdomios ne tik tuo, kad svarbiausiu aspektu tampa grojimas gyvai, tačiau ir tai, kad pirmą kartą visi dalyviai turės kovoti su visais, o ne burtų keliu bus išdalinti į poras. Keturi geriausi iš šešių grojėjų pateks į pusfinalį ir tuomet varžysis atkrintamųjų varžybų principu, kol išsiaiškins, kuris iš jų – geriausias.
Prieš šešerius metus viename Vilniaus naktiniame klube pirmą kartą įvykusios kovos vėliau tapo vienu svarbiausių „Satta Outside“ festivalio akcentų. Paskutinį sykį beatmakeriai kompiuterius ir kontrolerius surėmė prieš dvejus metus Latvijos kurorte Papėje vykusio festivalio metu.

 

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Domina?

Close
Close