AlbumaiNaujienos

Royce Da 5’9” gerėja su metais. Savaitės albume – The Allegory #84

Prieš gerus porą metų, Gatvės Lyga pristatė “Book Of Ryan” albumą. Man atrodo aprašant jį buvau minėjęs, kad gan ilgą laiką praskipindavau šios Detroito legendos albumus, kuriuos jis kepa, kaip pagal planą metai iš metų. Nežinau tiksliai kodėl…”Book of Ryan” vėl privertė pasidomėti, ką gi tas ilgametis Eminemo draugelis įrašinėja savo studijoj… Royce da 5’9 vėl grojo mano playliste, aš netgi įlindau į tai, ką buvau praleidęs, ir pasirodė, kad ir ten buvo daug gero.
2019-tais jo vardas daugiau mirgėjo kažkieno albumuose tarp svečių, bet kaip tokio savo jis beveik nieko ir ne buvo išleidęs, pasinėręs koncertuose, po “Book of Ryan” sėkmės ir vienam kitam bendram projekte.
Ir štai 20-tų metų vasaris, Royce pristato savo totaliai naują albumą, be kažkokių mega ypatingų reklamų ar anonsų, matyt nenorėdamas atsilikti nuo leidybinių trendų.
Keletą dienų prieš “The Allegory” išleidimą Royce vienam interve sakė, kad po “Book of Ryan” išleidimo jis kaip ir neturėjo apie ką įrašinėti. Kam bus įdomu klausyti albumą apie pasisedėjimus studijoj, arba koncertus? Bet kai atsirado laiko pailsėti, įnerti į medijos ir TV pasaulį, jį tarsi užvaldė įkvėpimo banga. Kūriniai ir tekstai pasipylė vienas po kito.

Pirmą kartą klausant šio albumo, man į ausį krito, kad tai kaip Royce jame repuoja, savotiškai skiriasi nuo jo senesnių gabalų. Žodžiai tiesiog liejasi iš jo, ir tame yra kažkoks lengvumas, tai skamba natūraliai, tai užvaldo ir priverčia kartoti gabalą dar ir dar. Plius panašu, kad Royce nutarė pažaisti su savo skambesiu. Albume pilna kažkokių naujesnių, jam neįprastų elementų. Čia tau šiuolaikinio trapo atgarsiai, savitai sulipę etninio afro skambesiai… plius gan smagus svečių sąrašas, tarp kurių mes girdim seno jo bičiulio Eminemo darbus, visi trys Griselda liūtai, Kid Vishis, YBN Cordae, White Gold ir Ashley Sorrell. Tiesą sakant, jeigu nežinočiau ką klausau, ir iš albumo būtų pašalinti visi tie savo vardo ir gimto miesto minėjimai, tikrai būtų sudėtinga atspėti kieno albumą klausome.

Taip jis vietomis chaotiškas, vietomis jaučiasi dozė muzikinės eklektikos, bet man jis patiko… dėl to jis yra mūsų šios savaitės albumas…
Skanaus jums

Tradiciškai dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/ . Šios savaitės laidos svečias po ilgos tylos sugrįžęs Skrebė! Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt + nepamirškite atiduoti savo balso albumo rinkimuose!

Žymos

Susiję

Close