NaujienosRenginiai

Rugpjūtį laukia hip-hop‘as krepšinio aikštelėje

370cc-hPaskutinįjį vasaros mėnesį Antakalnio gimnazijos krepšinio aikštelėje be ritmingo kamuolio mušinėjimo į asfaltą taipogi galėsim išgirsti ir hip-hop‘o skambesį. Inauguraciniame 3×3 gatvės krepšinio turnyre skirtame Medelyno taurei laimėti galėsite pamatyti Gralis MC, Hermis, Deino bei Erkė pasirodymus.

Vienas iš asmenų, kurį galėsite išvysti prie mikrofono yra filosofijos fanas, kurio pomėgis atsispindi jo kūryboje – Gralis MC. Jis yra viena iš priežasčių, dėl kurios jau dabar turėtumėte planuoti Rugpjūčios trečiosios dienotvarkę. O iki tol savo dieną galite praskaidrinti šiuo Gralio kūriniu:

Pirmąjį Rugpjūčio sekmadienį į atlikėjų gretas taipogi prisijungs reperis bei prodiuseris Erkė, o kad išsiaiškintumėte ar jis repuos ar sugros jums visą eilę savo kūrinių, turėsite apsilankyti patys !

https://www.youtube.com/watch?v=PxJP1oFJPQA

krepsinisTaip pat hip-hop‘o  vakare  su mikrofonais išvysime Deino bei Hermio duetą. Taigi  jei HH dalintųsi į kartas, vienus pagrindinių ateinančios kartos atlikėjų  bus puiki proga išvysti Medelyno taurės renginyje.

http://www.youtube.com/watch?v=yexi5NF6kh8

Kas laimės krepšinio turnyrą gali būti sunku atspėti, bet garantuota  porciją šviežaus repo tikrai bus ir vien dėl to verta apsilankyti.

Na, o visas šias džiugias naujienas vainikuoja faktas jog šis renginys yra nemokamas, taigi atmink, kad tokios dovanos retai bepasitaiko ir nepraleisk progos praskaidrinti savo pirmąjį Rugpjūčio sekmadienį. Jau nuo 9 valandos ryto Antakalnio gimnazijos krepšinio aikštelėje galėsi mėgautis intensyviu veiksmu.

Platesnė informacija: https://www.facebook.com/events/694821877222470/

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close