NaujienosRenginiaiStraipsniai

Ruoškitės arba labas rytas, nes dar vienas repo Granatų savaitgalis prasideda!

foto Stepdraw
foto Stepdraw

Granatos yra ta vieta, kuri įrodė, kad repą galima klausyti visą parą. Praėjusių metų festivalio savaitgaliais pati gyviausia vieta Lietuvoje buvo ne kokia Palanga, ar „Lidl‘as“… tai buvo HipHop scena 5 valandą ryto Granatose. Džiugu pranešti, kad taip bus ir šiemet.

Visa tai tik įrodo faktą, kad HipHop scena yra gerai. Kad yra daugiau negu, kad pakankamai atlikėjų, kurie galėtų tvirtai stovėti prieš tūkstantinę minią ir kad yra žmonių, kurie su malonumu jų klauso. Tai turbūt vadinasi „ENERGIJOS MAINAIS“.

HipHop scena atsidaro penktadienį, kai daugelis dar skaičiuosime paskutines valandas darbuose ir pavydėsime tiems, kurie spėjo anksčiau išvažiuoti. 15h pasirodys ir sceną atidarys vis garsiau apie save primenantis 8 kambarys. Vėliau juos pakeis Justicious ir Lukulia – labai seniai girdėtas duetas, todėl net gaila, kad taip anksti. Čia bus energijos – kas būsit jau pasistatę palapines būtinai užsukit „apšilt“ ir paklausyt.

Toliau po gan ilgos pertraukos, per kurią organizatoriai siūlo eiti į pagrindinę sceną 1h pasirodys Omerta. Daugeliui puikiai žinomas ir pažįstamas atlikėjas, kuris deramai pratęs vakarą. 2h HipHop sceną sudrebins Medono šou. Medonas, nors ir dažnai būdamas pats vienas scenoje pilnai ją užpildo ir prikausto visų dėmesį. Prieš aušrą scenoje dar spės pasirodyti ir Dogma. Pankovas Kasteto ir Donciavo repas tikėtina bus geras pozityvas. Na ir galiausiai rytą sutiksime ir paskutines jėgas atiduosime su old school‘o garsais ir DEE&Kamy duetu.

Akivaizdu, kad tiems, kas sulauks šeštadienio irgi poilsio nenusimato. Kuo toliau – tuo įdomiau. Sceną taip pat 15h atidarys rusakalbis Lietuvos MC Battle čempionas – SLEM. Kas mokat rusiškai – tikrai nueikit ir pamatysit, kad pakelsit ranką į viršų. O iš kart po jo pasirodys Garazhe Nerūkoma, taip pat gan stipru prieš pertrauką.

Šįkart taip ilgai, kaip penktadienį, sugrįžtančių repo garsų laukti jau nebeprireiks. Kol HipHop scenoje bus poilsis pagrindinėje scenoje pasirodys Lilas ir Innomine bei G&G Sindikatas. Abiejų pristatyti tikrai nereikia, tačiau bus įdomu pirmą kartą gyvai išgirsti Lietuvos Olimpinės Rinktinės himną. Taip pat Sindikato koncertas bus ta vieta, kur verta grįšti vėl ir vėl – o po to norėti dar.

Į HipHop sceną grįšime 1h ir ten pasirodys pozityvusis Iron Vytas. Po jo seks gan seniai girdėti improvizacijos meistrai Jama&W – tad pozityvo ir teigiamų emocijų turėtų dar padaugėti. Tų Geresnių pilnas sąstatas drebins kolonėles nuo 3h, o galiausiai sceną uždaryti patikėta Mad Money. Todėl jei tik turėsite jėgų dar – būtinai ateikit, tai ir bus ta vieta, kur neatskirsit vakaras ar rytas, atitrūksit nuo realybės, kaip ir turi būti gerame festivalyje.

Verta paminėti, kad HH garsų bus paduota ir kitose scenoje, kur viso festivalio metu galėsite išvysti Alco&Mr Propper (Street Up), DJ Yankee, šokti su Z on A, DJ Swix ir svečiu iš Latvijos – DJ Aspirin. Atskiro kvietimo vertas ir TWO duetas, kuris tikrai techniškai šeštadienio naktį droš plokšteles.

Taigi visko daug, repo daug ir vėl grįžus į palapinę bus labiau labas rytas, nei labos nakties. + Puiki istorinė vieta. Ruoškitės – dar vienas geras Granatų savaitgalis prasideda!

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close