NaujienosVideo Klipai

Rusakalbiai MC perduoda linkėjimus – reprezentas "Iš Lietuvos su meile" video

vilnius flava iz litvi s liuboviu„Iš Lietuvos su meile“ gal ir gali nuskambėti kaip atsisveikinimas oro uoste, tačiau šį kartą tai linkėjimai ir žinutė, kad Lietuvos rusakalbių repas gyvas ir niekur nedingo. Nors pastaruoju metu turbūt būtų sunku pabėgti nuo visokiausių poteksčių ir prielaidų, tačiau pabrėžtina, kad visi sudalyvavę yra Lietuvos piliečiai ir taip jie, visų pirma, išreiškia pagarbą ir meilę tėvynei, kurioje užaugo, atrado repą ir gyvena. Tad būtų kvaila išskirti gabalus pagal kalbą. O jei ir skirstant pagal ją, tai ar būtų skirtumas, jei rusiškai gabalą atliktų, pavyzdžiui, Sindikatas, Tie Geresni ar Karoona? Todėl gal kartais ir nereikia stengtis kapstyti per giliai ir pritempinėti, geriau visą dėmesį sukoncentruoti į patį kūrinį.

Tokios temos kaip aplinka, sistema ar politika yra labai dėkingos ir turi gilias tradicijas repe. Toks jau tas  MC „darbas“. Drauge labai smagu matyti, kad yra dar vienybės, kuri leidžia susiburti geram tuzinui žmonių vienam gabalui ne tik per Kalėdas. O kai visi įdėjo savo indėlį, pavyko įdomus projektas, kuriame pažįstami veidai nenuvylė, o mažiau matyti – netgi kiek nustebino gerąja prasme.

Atskiro žodžio vertas MOO kupletas, kuris visoje kompanijoje skamba griežčiausiai  – bet tai ir jėga, tai yra žodžio laisvė ir jei nepatinka koks asmuo, kad ir prezidentė – mes galime tai išsakyti repu, galime turėti nuomonę, su kuria kiti gali sutikti arba ne. Tokia laisvė yra viena esminių ne tik repe, bet ir bendrai kūryboje ar gyvenime. Nors nuomonę pasilaikyti sau, kaip atskleidė „Ten walls“ pavyzdys, kartais irgi racionalu, tačiau čia esminis skirtumas, kad „užvažiuota“ ant vieno konkretaus asmens, o ne ant labai skirtingos grupės žmonių (imant juos kaip bendrą vienetą).

Visumoje lieka sutikti su Phoenix’o išsakyta mintimi, jog „tai nėra dissas, o būtent reprezentas mūsų, kaip rusakalbių MC, gyvenančių Lietuvoje, palaikančių šią šalį kaip tėvynę ir parodančių, kad rusiškas repas yra gyvas ir stiprus“. Kartu pridedame, kad dar ir turintis gilias tradicijas. Todėl lieka tikėtis, kad visa gabale susirinkusi chebra nesnaus, judės toliau ir dar artimiausioje ateityje pristatys ką nors naujo.

Žymos

Susiję

5 komentavo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close