NaujienosRenginiai

Satta ir Baltijos šalių muzikinė draugystė

Satta
Satta

Satta – kas žinote, kaip šifruoti pavadinimą, ar bent turite nuomonę, prašome palikti ją komentaruose, o jau nuo šiandien būtent ten, Sattoje, bus pagrindinė alternatyvaus judėsio sala mūsuose. Tiesa, šį kartą turbūt nusikelsime į netolimą ateitį, kur ne tik mokinsimės skaičiuoti eurais, bet ir klausysimės futuristinių atgarsių bei įdėjų!

Šiame festivalyje telpa daug ir turbūt teisingiausiai pastebėjo vienas senbuvių ir mum puikiai iš daugelio scenų ir amplua pažįstamas Vaiperis (Despotin), kuris teigė, kad “Sattoje buvo ivairių mūsų koncertų, nuo pačio geriausio iki labai sudėtingomis sąlygom atlikto.Tai kaip ir gyvenimas“- teigė jis. Nuo jo neatsilieka ir kitas pranašas, dalyvavęs nuo pat pirmųjų Sattos dienų – Mesijus. Būtent jis skambiai tėškė, kad Satta yra vienas svarbiausių alternatyvios muzikos festivalių Rytų Europoje, todėl jam bus garbė, kartu su Munpauzenu, pristatyti naują programą, į kurią tilps senieji šlageriai ir netgi pora naujų gabalų iš ateinančio albumo.

Šiemet tuo pačiu bus puiki proga pasidžiaugti augančia Baltijos šalių muzikine draugyste, kurioje Satta užima reikšmingas pozicijas, teigė GON. Na, o kai visa tai susipins su gamta tikrai turėsime kokybišką festivalio laiką, kuriame repas skambės netgi dvi dienas ir bus puiki proga išgirsti daug žadančius braliukų Latvių MC. Būtent Ansis pasirodymą, kaip laukiamiausią akcentavo ir Faytaz, kuris taip pat palinkėjo visiems būti atsargiems ir nesusigadinti sau šventės su galimai gan griežta apsauga.

Taigi tikimės festivalio organizatorių ambicijos ir drąsa perkelti festivalio vietą atneš daug pozityvių įspūdžių šį savaitgalį – susimatom Sattoj, bus gerai.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close