NaujienosRenginiai

Satta ir Repo ritmu

Man OF BOOM
Man OF BOOM

Žinant istoriją, tikrai jau nieko nebenustebinsime pranešę, kad  ir šiuometinėje Sattoje bus repo! Žvilgtelim į programą ir štai matome, kad geros tradicijos liko nepaliestos net ir vietos pokyčių ir festivalyje turėsime vokiškų, latviškų ir lietuviškų ceremonijų meistrų. Taigi, trumpai ką jau užmatėme:

Auksiniuose hiphopo laikuose išminties besisemiantis trigalvis „Man Of BOOOM“ slibinas į festivalį atvyks iš Berlyno. Organiškas Figub Brazlevič, Teknical Development ir JuJu Rogers trio žada pristatyti futuristinį požiūrį į boom bap ir priminti, kiek pozityvo ir bendražmogiškų gėrybių slypi dešimtojo dešimtmečio ritmuose, kurie ir šiandien gaivina muzikos industriją.

Latvių repo scenai festivalyje atstovaus ansis ir Oriole, praėjusiais metais išleidę žiauriai įdomų indie rap albumą „Himnas“ ir pristatę tikrai neeilinį klipą kūriniui „Skarabejs“. Prie komandos prisijungs ir du MC: Eliots – vienas techniškiausių Latvijos reperių, padaręs nemažą įtaką hiphopo ir repo tekstų kultūrai šalyje, ir Edavārdi – jaunas MC, nuo 2007-ųjų išleidęs net keturis albumus ir gerbiamas dėl savo aštrių eilučių bei eksperimentinės kūrybos. Todėl bus puiki proga artimiau susipažint su braliukų kūryba.

Kokia „Satta“ be „Despotin Fam“?  Prieš porą savaičių Vasaros Terasoje parodę, kad dar gyvi ir turi daug energijos, Despotai Sattoj sugrįš su nauju albumu, ir „Big bang band“, ir visa gauja kolegų MC, lipsiančių ant despotiškosios scenos. Taip pat lietuvišką hiphopo raizgalyną papildys MC Mesijus ir Münpauzn, kurie pavasarį vožė mixtape’ą anonsą PIURĖ FUTURÉ, o vasarą prižadėjo dar daugiau naujienų.

Satta
Satta

 

Laukiam 🙂

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close