Renginiai

SAUSIO MĖNESĮ BUS IŠRINKTI HIP HOPO MUZIKOS GERIAUSIEJI

Pirmas metų mėnuo, jau kaip įsisenėjusi taisyklė, tampa praėjusių metų įvertinimo laikotarpiu. Ne paslaptis, tai vyksta ir muzikantų tarpe. Ateinančiais metais prie jau kelių esamų muzikos apdovanojimų įsiterpia dar viena, labiau kryptinga ir turinti labai stiprų potencialą augti, hip hopo muzikos ceremonija.

Apdovanojimų ceremonijoje, Kauno lofte „Gargaras“ bus išrinkta geriausia grupė, atlikėjas, prodiuseris, renginys, daina, albumas ir vaizdo klipas, o pasirodymus surengs bene visi tvirčiausiai stovintys hip hopo scenoje: G&G Sindikatas, Lilas ir Innomine, Karoona ir Kuni, Yga & Broo, Tie Geresni, Mad Money, MC Mesijus, Jama & W ir daug kitų.

 

„Mes nepretenduojame ir nekonkuruojame nei su M.A.M.A. nei su T.Ė.T.E., visa tai nėra kažkokia stipri konkurencinė kova. Mes kaip vieno kiemo draugai, tik iš visos Lietuvos – susirenkam, pajuokaujam, kas ant scenos užlipa, kas prie didžėjaus pulto pritaria. Tuo pačiu, manau, kiekvienas apdovanojimas ar net nominacija yra geras ženklas kūrėjui, stimulas dirbti toliau. Pats renginys bus profesionaliai įgarsintas, žiūrovų taip pat bus labai daug, taigi tai puiki proga pasireikšti kiekvienam, parodyti save plačiajai auditorijai.“ – komentuoja vienas festivalio organizatorių.

Muzikantai ir kultūriniai veikėjai bus karūnuoti jau septintą kartą vykstančiame, ir bene didžiausią skaičių žmonių Lietuvoje pritraukiančiame gatvės kultūros festivalyje „Live From Kaunas Streets“, kuriame kasmet, nepaisant muzikinės programos, visą dieną vyksta tarptautinis gatvės šokių turnyras „The Circle“, taip pat apstu kūrybinių dirbtuvių bei seminarų.

FB Aktyvumas ir naujausia informacija ČIA

Bilietus platina Bilietų Pasaulis

Visa informacija: LFKS.LT

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close