AlbumaiNaujienos

Savaitės albumas ANoyd ir Statik Selektah instrumentalų žaismas – “ Yuck!” #54

Išties stebina Statik Selektah produktyvumas, 2019-tais jis jau spėjo išleisti puikų albumą su Bun B _” Trill Statik” , po jo buvo “GranTurismo” kartu su Curren$y, o mėnesį dar atgal jo instrumentinis albumas “Mahalo” ir štai vasara prasidėjo nuo dar vieno albumo. Šį kartą jis sujungė savo jėgas su ANoyd, kurio vardas ir puiki repavimo maniera turėtų būti pažįstami tiems, kas girdėjo Statik išleistą  “8” albumą, arba Termanology – “Bad Decisions”

Nors kaip taisyklė pats Statik albumuose gan daug kviestinių svečių MC, šį kartą jis patikėjo beveik viską savo bendražygiui ir ANoyd susitvarkė aukštumoje. Pilnai išnaudojo duotą jam galimybę. Nors tiesą sakant vienas kitas svečias albume vis dėl to  yra, tai jau minėtas Terminology, pastarųjų mėnesių atradimas UFO Fev bei Nick Grant. Negausi, bet gera kompanija.

Kaip jau tapo įprasta ir šiame albume Statik pasinėrė į 90-tųjų skambesį, sudėliojo viską truputį kitaip, bet visumoj konceptas išliko tas pats. Taigi “ Yuck! “ gavosi visiškai ne “yuck” netgi atvirkščiai, albumas stebina savo skambesiu, savo atmosfera. Būtent dėl to šią savaitę mes išrinkom jį ir siūlome paklausyti jums. Skanaus!

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/. Šią savaitę laidos svečiai grupė Tavo Tėvas, kurie kviečia į ketvirtadienio koncertą @Paviljonas. Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt .

Žymos

Susiję

Close