AlbumaiNaujienos

Savaitės albumas: Ar NAS ištrauks jo legendos statusas? NAS – “The Lost Tapes II” #57

Mhh… šio albumo atveju būtų klaidinga teigt,i kad jis yra super, arba, kad jis visiems mums labai patiko. Bet kaip bepasuksime jis tikrai yra vertas dėmesio ir to, kad mes jį pristatytume, kaip mūsų šios savaitės pasirinkimą. Taigi hiphopo “dievas” Nas ir jo The Lost Tapes antroji dalis .

Pirma dalis pasirodė tolimais 2002-tais metais, tais laikais į albumą Nas įtraukė tai, kas dėl kažkokių priežasčių nepateko į jo albumus. Ir tai buvo išties įdomus ir vertas dėmesio darbas, o pats Nas tais laikas vis dar buvo ant bangos, o fanai suvalgydavo viską, ką jis jiems pateikdavo… 2014-tais NAS pirmą kartą užsiminė, kad planuoja išleisti Lost Tapes 2… Į kurį patekto tai, kas liko už borto, kai jis įrašinėjo savo 1999-tų albumą “I Am”… ir  2001-jų Stillmatic.

Kadangi ir vienas, ir kitas tapo savita klasika – visi pradėjo laukti, tik šį kartą žadėto prireikė palaukti ilgai. ir štai tik dabar jau gerokai įsivasarojus – Nas pagimdė ir pristatė savo Lost Tapes 2. Su lyg pasirodymu iškart internatas pasidalino į dvi stovyklas… vieniems, ypač naujosios kartos jo gerbėjams albumas patiko… na o kitiems, augusiems kartu su pirmais Nas albumais, jis kategoriškai nepatiko… Atsirado kalbos, kad Nas eilinį kartą bando išnaudoti savo legendos titulą, pamiršdamas, kad netgi legendos ir tokie autoritetai kaip jis, karts nuo karto turi apginti savo “titulą”ir parodyti, kad dar turi parako…

Ir albumas išties sukelia prieštaringas emocijas, iš vienos pusės yra labai gerų visais aspektais gabalų. Iš kitos yra skystokų darbų, klausant kurių iškart supranti kodėl jie nepateko į tuos albumus. Jų klausymas  dar kartą priverčia susimąstyti, kiek Nas gali melžti savo senus nuopelnus? Taip jo paskutinis albumas debiutavo gan gerai, bet ar jis klasika, gyvas albumas irgi buvo smagus, NAS eilinį kartą nusiėmė grietinėlę nuo savo debiuto, gan smagūs buvo ir jo darbai su televizija, ir netgi knygos. Bet vėlgi viskas  apie senus gerus 90-tus, kurie tokie madingi dabar, bet kur naujas Nas? Daugumai jo senų laikų kolegų sekasi geriau, tęsiant tai, ką jie pradėjo , arba prisitaikant prie naujų vejų ir trendų.

Nors kiek matau pripyliau savitos kritikos, net susidarykite savo nuomonę. Albumas išties yra įdomus , ir vertas dėmesio, pagrinde kaip istorijos dalis, nors ir šių laikų skonis ir temos jame irgi neliko už borto …

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/. Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt .

 

 

Žymos

Susiję

Close