AlbumaiNaujienos

Savaitės albumas, kuris gali būt ginklas [Quelle Chris – “Guns”] #44

Prieš metus Gatvės Lyga pristatinėjo Quelle Chris ir Jean Grae bendrą albumą, o dar anksčiau vis pagrodavo vieną kitą kūrinį iš senesnių solo darbų. Taigi manau, kad šį kartą detaliai nekartosime istorijų, kaip iš gimto Detroito jis persikėlė į NY, kaip pradėjo kurti, jo tėvus, vaikystę ir t.t… O kam įdomu – lengvai tai rasite hip-hop.lt archyvuose.

Taigi kovo 29-tą dieną šviesą ir interneto platybes išvys naujas solo Quelle Chris albumas pavadinimu – “Guns”. Todėl džiaugiamės šį kartą turėdami progą iš anksto pranešti apie naujienas jums. Pradinis konecptas albume buvo pasakymas, kad ginklai nežudo, o tai daro žmonės laikantys juos savo rankose. Po ilgų apmąstymų ponas Quelle ant tiek išvystė šią temą ir idėją, jog viskas ką žmogus laiko savo rankose, ar mintyse, o ir pats žmogus gali būti ginklas. Albumo dėka jis bandė pristatyti savo apmąstymus ir istorijas šia tema – ir manau tai jam gavosi.

Sumanymas buvo padaryti albumą, kuris vienu įkvėpimu nuskambėtų nuo pradžios iki galo. Albumą, kuris keistųsi ir negrūzintų, bet tuo pačiu išvengtų banalumų. Įrašinėdamas Quelle būdamas Mc ir beatmakeris, pabandė išpildyti savo sumanymą ir sujungti abu savo talentus. Atrodo jam tai pavyko. Viename savo interviu kalbėdamas apie albumą Quelle pasakė, kad šiame albume jis norėtų panaudoti visą savo turimą ginklų arsenalą, parodyti viską, ka jis sugeba ir išmoko pre tuos metus.

Be pačio kaltininko albume dar galima išgirsti naujos kartos sunkiasvori Mach-Hommy, kitą Mello Music augintinį Denmark Vessey, Cavalier, Bilal Salaam, seną draugę, nuosavos bažnyčios pastorę Jean Grae ir dar keletas kitų MC. Visi su savo versijomis, savo vizijomis Guns konceptui. Tai chebra, kuri tikrai neatėjo tik su peiliu rankose į susišaudymą.

Taigi puikus naujas albumas ir manome, kad daug kam tikrai patiks, nors žinoma bus ir tų, kurie norės kažko kito . Albumas, kurį visi norintis gali iš anksto užsakyti jau dabar, albumas kuris taps tikru perlu Mello Music leiblo arsenale. Skanaus!

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/. Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt .

 

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close