AlbumaiNaujienos

Savaitės albumas, kuris sukurs jums nuotaiką: DJ SHADOW – Our Pathetic Age #74

TORINO, CONSERVATORIO G VERDI, TURIN, ITALY – 2016/11/06: Joshua Paul “Josh” Davis, better known by his stage name DJ Shadow performing live at Club To Club festival 2016. (Photo by Alessandro Bosio/Pacific Press/LightRocket via Getty Images)

Kai aš pirmą kartą išgirdau šį albumą, man pasirodė, kad Shadow sudėjo du albumus į vieną. Pirma pusė grynai instrumentinė, antroji pusė pasipuošė krūva gerų MC, tarp kurių tokie vardai, kaip Pharaohe Monch, De la Soul, Run The Jewels, dalis WU šaikos ir eilė kitų. Ko gero negalėjo senukas apsispręsti koks turi būti jo naujas albumas, kam jis turi būti skirtas, ypač, kad per tris metus praėjusius nuo paskutinio jo darbo, įvairių gabalų ir projektų prisirinko gan daug.

Jau kurį laiką DJ Shadow gyvena senajam kontinente, palikęs gimtas valstijas. Tai ko gero iš dalies paveikė jo skambesį, nors kaip supratot – ne svečių sąrašą. Kalbėdamas apie šį albumą, Shadow pasakė, kad aplink jį yra tiek žmonių, daugybė gerbėjų, žmonių, kurie stebi jo kūrybą … būtent jiems ir yra skirtas šis albumas, tai jo duoklė fanams. Taip jis gan intensyviai koncertuoja, netgi išleido gyvai įrašytą EP prieš metus, bet albumo pagalba jis gali pasiekti daugiau, įlįsti giliau į savo klausytojų sielas.

Ir manau jūs jau supratot, kad albumas gavosi išties skanus, labai spalvotas, ir kaip visada labai kokybiškas ir įdomus.

Vieniems labai patiks instrumentinė jo pusė, kitiems vokalinė dalis. Smagu ir tai, kad tai nėrą vien prodiuserinis albumas. Shadow vėl parodo, ką sugeba kaip DJ, toks jausmas, kad jis nori suprasti kokia linkme jam judėti toliau, kas patiks žmonėms, ko jie tikisi iš jo…

Taigi skanaus – tai albumas, kurio negalima praleisti ir albumas, kuris sukurs jums nuotaiką!
Tradiciškai dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/.
+Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt + nepamirškite atiduoti savo balso albumo rinkimuose!

Žymos

Susiję

Close