AlbumaiNaujienos

Savaitės albumas su nuotaika [Rapper Big Pooh & Focus… — «RPM»] #27

2002-tais Big Pooh, Phonte ir 9th Wonder nutarė sujungti savo jėgas ir įkūrė dabar jau legendinę grupę Little Brother. Po metų su ABB records pagalba ir po keletos sėkmingų singlų jie išleidžia pirmą albumą… Bet kadangi Little Brother buvo daugiau projektas nei grupė – visi trys tęsė ir savo solinę veiklą ir kitokius projektus …

2004-tais Big Pooh išleidžia savo debiutinį albumą “Sleepers” – būtent tada jo solinė kūryba pirmą kartą pateko į mūsų rankas. Albumas buvo ganėtinai gerai įvertintas, daug gerų atsiliepimų. Tiesa, iš jo didelės žvaigždės tai nepadarė, bet tai davė jam stimulą toliau įrašinėti ir pabėgti iš Little Brother šešėlio.

2007-tais, kai 9th Wonder nutarė palikti Little Brother gretas ir visa bendra jų veikla tapo istorija – Big Pooh (tikrasis vardas Thomas Louis Jones III) susikoncentravo grynai į savo solinę kūrybą. Kas metus arba antrus jis vis išleisdavo po albumą arba mixtape, bet pakartoti debiuto ir Little Brother sėkmės jam vis nesigaudavo. Tik 2014-tais, kai jis pasirašė kontraktą su Mellow Music jis tarsi vėl atgyja. Mello Music visada mokėdavo pasirūpinti savo globotiniais, vienas kitas solo, vienas kitas bendras projektas. Tai turėjo būt smagus laikas, plius visos kalbos apie naują Little Brother albumą, kurios tiesą sakant tęsiasi iki dabar.

Ir štai šią savaitę Gatves Lyga pristato naują Rapper Big Pooh albumą. Tiksliau bendrą jo ir tokio beatmakerio, kaip Focus albumą. O tai, kaip minimum reiškia kad mums jis patiko, nors kaip visada buvo labai stiprių pretendentų, tarp kurių ir pačio Action Bronson naujas albumas arba naujas Defari…

Įdomu, kad kaip ir keleta kitų iki jo – Big Pooh nutarė palikti Mellow Music. Kodėl mes nežinom, bet smagu kad “RPM” ( “Rapper Pooh Music”)  nuo tokio sprendimo nenukentėjo, o gal netgi laimėjo.

Kaip jau turbūt supratot – visa muzikine albumo puse pasirūpino Grammy laimėtojas .  Tai vienas tų atvejų, kai negaliu pasakyti, kad mums labai dažnai tenka susidurti su jo kūryba, o tiksliau vardu. Bet jau po pirmos šio albumo perklausos tikrai kilo noras pasidomėti jo ankstyvesne kūryba, ir už ką jam davė tą Grammy… Ir pasigilinus pasirodė, kad Grammy jis nusipelnė net tris kartus. Dėka savo darbo su Aftermath Records jo bagaže darbai su tokias vardais, kaip  Dr. Dre, Beyonce, Eminem, Kendrick Lamar, Snoop Dogg, Rick Ross, John Legend, The Game arba Ice Cube… taigi, kaip matot – Focus turi kuo pasigirti. Ir tai jaučiasi albume. Nes muzikinė jo pusė yra išskirtinė, o visa tai, kaip jis sugeba sudėlioti tą energiją, daugybę atspalvių ir garsų į vieną – stebina. Kai kuriuos gabalus norisi kartoti tik dėl muzikos. Ten jaučiasi kažkas pažįstamo iš senų laikų, bet tai ant tiek šviežiai skamba, kad nesigauna rasti su kuo čia būtų galima palyginti. Yra tik vienas kūrinys, kur jaučiasi tarsi nuovargis, viskas sulėtėjo ir dingo spalvos, bet matyt toks sumanymas.

Big Pooh savo ruožtu irgi puikiai padirbėjo. Kaip nekaip tai daugiau jo albumas ir tai sako jo pavadinimas. Šio MC lengva klausyti, lengva suprasti, jis tiesiog pasakoja savo istoriją, palikdamas madingas alegorijas ir trukdančius navarotus už borto. Išties įdomu + plius albume galima išgirsti visą eilę svečių. Čia vėlgi labai įdomūs sprendimai. Reiks manau pasidomėti ir jų kūryba, nes jų ir jos vokalai labai sudomino: Chaundon, Thurz, Blakk Soul, Scrap Dirty, Ab Liva, Cocoa Sarai, Akilz Amari arba  C. S. Armstrong.

Taigi puikus 12-kos gabalų albumas, tikrai įdomus, turintis daug vietų ir gabalų, kurias norisi įtraukti į kasdienį playlistą. Albumas su nuotaika. Albumas su savo garsu, albumas su savo istorija ir aš noriu tikėti, kad tai bus ne paskutinis šios poros bendras darbas.

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close