AlbumaiNaujienos

Savaitės albumas tiems, kurių šaknys 90’tuosiuose [Four Owls – “ Nocturnal Instinct”]

Prieš gerus 5 metus The Four Owls išleido savo “Natural Order”, kaip jau įprasta su šia grupe ir jų leidybinė firma High Focus – mes pridalinom komplimentų, pragrojom per laidą, apsirūpinom CD ir vinilais ir pradėjom laukti sekančių darbų. Ir panašu, kad “Natural Order” mūsų pelėdos nutarė užsiimti savo solo karjerom, leidybinės firmos reikalais ir kitais projektais. Ir štai prieš keletą dienų jie pagaliau išleido naują albumą, kurį prieš kurį laiką gan stipriai pra-anonsavo su savo bendru darbu su DJ Premier. Panašu, kad reklama suveikė. Netgi tie, kas buvo primiršę arba nusivylę tuo, ką chebra leido per pastaruosius 5 metus  – negalėjo likti abejingais. Taigi Pelėdos sugrįžta ir panašu, kad su garsu…

Arčiau reikalo Deformed Wing (Leaf Dog), Big Owl (Fliptrix), Bird T (Verb T) ir ketvirta pelėda Rusty Takeoff (BVA) šį kartą į savo albumą nutarė pakviesti ir vieną kitą garbingą svečią… Roc Marciano, šiomis dienomis irgi išleidęs  naują albumą R.A. The Rugged Man, Kool G Rap  na ir pristatymo nereikalaujantis Masta Killa (Wu-Tang Clan), ir panašu, kad tai buvo išties teisingas sprendimas. Chebra labai smagiai papildė klasikinį Four Owls skambesį… albumas , negali ne patikti, ypač jeigu jūsų šaknys 90-tųjų eroj.

https://www.youtube.com/watch?v=0MPCUoDtOlw

Tie, kas žino ir klauso High Focus Records leidinius, manau pastebėjo pasikeiitimus, kurie vyksta paskutiniais metais. Jų nauji albumai ir atlikėjais vis dažniau nutolsta nuo pirminio HF koncepto (na arba skambesio), jie bando eksperimentuoti, gaudyti trendus, drąsiai eksperimentuoti. Bet tuo pačiu metu naujas The Four Owls albumas, vis tiek toks pats linksmas, funko prisotintas boombapas. Būtent toks, nuo kokio jie savo laiku pradėjo, būtent toks kokį mes atsimenam ir išties puiku, kad pelėdos liko ištikimi savo konceptui.
Manu jūs jau supratot, kodėl būtent šis albumas, šią savaitę pritraukė mūsų ypatingą dėmesį. Labai norime tikėti, kad jis patiks ir jums.

Klausykite Gatvės Lygos, kuri nestoja ir per karantiną! Kiekvieną trečidienį dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/ . Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt + nepamirškite atiduoti savo balso albumo rinkimuose!

Žymos

Susiję

Close