AlbumaiNaujienos

Savaitės albume 30 metų patirties… Kool G Rap – “Genius of Rap” #79

Su NAS, Big Pun, Action Bronson, KRS-One, MOP, KRS-One ir daugeliu kitų

Kai prieš savaitę aš pirmą kartą perklausiau šį albumą, pagalvojau kad pas legendą įsijungė antrasis kvėpavimas, tiek energijos, tiek puikių svečių, tiek 90-tųjų hiphopo spalvų ir garsų … netgi amžinatilsi BIG, šį kartą įsipynė ant tiek organiškai… Kool G Rap išties nustebino. Kartu aš ne sakau, kad paskutinieji jo albumai buvo šiaip sau, bet tai buvo daugiau subrendusio, MC veterano albumai… o šiame na gal tik albumo viršelis primena apie tai.

Vėliau, kai pradėjau gilintis supratau, kodėl vieni vadina jį albumu, o kiti mixtape’u… Panašu, kad Kool G Rap surinko į vieną eilę naujų savo darbų, savo laiku neišleistus ir remiksus. Viskas pasidarė aišku, bet vis tiek stebina, kaip organiškai viskas sudėta kartu, kaip natūraliai viskas skamba albume, visa tai galėtų tapti tikru perlu 90-tais, jis yra tikras skanumynas ir dabar! Prasukau jį daugybę kartų ir atidėjau į šoną, visą eilę kitų gerų albumų ir manau jis dar kurį laiką pasiliks mano playliste.

Nuodėmė būtų nepaminėti garbingo legiono svečių, kuriuos Kool G Rap surinko šitame albume. Tai jo didenybė Nas, Jadakiss, Styles P, Beanie Sigel, Memphis Bleek, kalbantis su repo dievais KRS-One, sunkiasvoriai Big Pun ir Action Bronson, legendinis c, AZ, Joell Ortiz, M.O.P. ir  Raekwon plius eilė ir gerų beatmakerių ir DJ, kurie savaip padarė šį albumą ypatingu.

Taigi manau jūs jau supratot, kodėl šią savaitę Gatvės Lyga pasirinko ne naują Eminemo arba Leaf Dog albumą. Kool G Rap be ilgų ginčų tapo mūsų pasirinkimu – ypač, kad Gatvės Lyga labai mėgsta ir visada palaiko tokio formato hiphopą. Skanaus!

Tradiciškai dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/ . Laidos svečias Micro One, kuris pristatys naują savo mixtape. Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt + nepamirškite atiduoti savo balso albumo rinkimuose!

Žymos

Susiję

Close