AlbumaiNaujienosUncategorized

Savaitės albume atsisveikinimas su People Under The Stairs [Sincerely, The P] #37

Double K and Thes One of People Under the Stairs perform during the 2011 Governors Ball music festival on Governors Island on June 18, 2011 in New York City. (Photo by Taylor Hill/FilmMagic)

Tai albumas, kurio šios legendinės grupės gerbėjai laukė su nekantravimu … 2018 –tais metais nesigavo, ir sausio mėnesį vėl buvo nukelta. Tačiau štai vasario 1 dieną interneto platybes pagaliau pasiekė naujas People Under The Stairs dueto darbas.

Tai albumas, kuris iš vienos pusės sukėlė džiaugsmo ir susižavėjimo jausmą, o iš kitos pusės – pasidarė liūdna. Nes kaip ir buvo anonsuota “Sincerely, The P” tapo paskutiniuoju šios daugeliui puikiai pažįstamos grupės albumu, kurio pagalba Thes One ir  Double K nori užbaigti savo 20-ties metų karjerą. 20 metų įrašinėjimų, turų, koncertų, klipų filmavimų, patenkintų gerbėjų ir džiaugsmo, o dabar atėjo laikas pradėti naują etapą, kaip gaila bebūtų!

People Under The Stairs viena iš tų grupių, ant kurios kūrybos išaugo ištisos  hiphopo kartos ir gerbėjų, ir atlikėjų. Tai grupė, kuri per visus tuos metus neiškeitė savo meilės hiphopui ir jo tradicijoms į jokius pinigus. Tai grupė, kuri visa laiko ištikima savo fanams.

Ko gero šis albumas yra puiki proga prisiminti viską, kas buvo nuveikta per šiuos du dešimtmečius. Tačiau mes easm tikri, kad tie, kas yra susipažinę ir mėgsta jos kūrybą – tikrai nenutrauks jų muzikinio kelio ir jų seni įrašai dar ilgai bus aktualūs.

Nuo penktadienio teko perskaityti daug gero apie šį albumą, o kartu ir apie pačią grupę ir viską ką jiems pavyko nuveikti. Primena tą jausmą, tarsi senas geras draugas būtų iškeliavęs kažkur labai toli ir ko gero niekad daugiau neteks su juo susitikti. Lieka tik krūva nuotraukų, įrašų , na ir gal, kas nors daugiau karts nuo karto…

Ir kaip ir reikėjo tikėtis”Sincerely, The P” išties puikus. Jo įrašymui Thes One ir Double K skyrė ypatingą dėmesį. Ir tiek daug visko buvo sudėta į jį. Tiek daug istorijų, patirties ir tiek daug meilės. Nuo šio fakto tas keistas liūdesys tik stiprėja … sunku suprasti kokio velnio reikėjo taip daryti… iš kitos pusės galbūt galima ir suprasti, tačiau visgi atlikėjai galėjo rinktis ir kitą kelią. Pavyzdžiui – leisti sau pailsėti ir albumus bei naujos darbus pristatyti tiesiog rečiau.

Tai buvo paskutinysis iš 12-kos žingsnių užbaigiantis šį jų gyvenimo etapą… Savo Twiteryje Thes One kalbėdamas apie šį albumą pasakė, kad jis labai norėtų, kad albumas nebūtų vertinamas, kaip tiesiog dar vienas jų albumas, o kaip dalis to, kas buvo nuveikta per šiuos metus, paskutinis akordas ar “idealus finalas”…

Mes labai norim tikėti, kad P.U.T.S. finalas nereiškia, kad Thes One ir Double K palieka hiphopą. Gal bus kiti darbai, pavieniai koncertai… Galų gale yra visa krūva gerų atlikėjų ir grupių susibūrusių aplink juos ir jų įrašų studiją.Jie tikrai turi nesustoti ir toliau daryti tai, ką daro – tęsdami P.U.T.S. tradicijas.

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/. Šios savaitės svečias LT ZOO!

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close