AlbumaiNaujienos

Savaitės albume Bishop Nehru – Nehruvia: My Disregarded Thoughts #94

Kai 2012-tais Bishop Nehru pradėjo savo Nehruvia erą išleisdamas savo  “Nehruvia: The Mixtape” visi pradėjo kalbėti, koks gabus, talentingas jaunuolis, naujos kartos poetas, įdomu – kas bus toliau.

Už poros metų pogrindinio hiphopo legenda MF Doom nutarė sujungti savo kūrybines jėgas su vis dar mažai žinomu, bet daug žadančiu jaunuoliu… taip 2014tais pirmą kartą pasirodė NehruvianDOOM albumas “NehruvianDOOM (Sound Of The Son)”. Albumas, kuris gavo gan skirtingus įvertinimus, vieniems jis labai patiko, kiti nesuprato kame buvo kampas. Bet bet kokiu atveju Doom gerai praleido laiką, o Bishop pasinaudojo proga ir startavo į plačius vandenis. Turai, koncertai, spaudos dėmesys… kaip nekaip Doom nedaro bendrų albumų su bet kuo. Ant tos bangos 2016tais mūsų jaunuolis atsidūrė ir pas mus. Pats nebuvau jo koncerte bet kiek suprantu jis buvo gan geras, gal daug kam norėtųsi, kad ir Doom būtų ant scenos, bet Bishop jau ir pats turėjo, ką parodyti , plius per keletą metų įgauta patirtis irgi davė žinoti apie save.

Ir štai pats karantino įkarštis, Gegužės 8ta – Bishop paleidžia savo naujausią albumą, šį kartą tai nėra kažkoks EP arba mixtapas, tai pilnavertis darbas. Albume, kaip jam jau tapo įprasta, susitvarkė su užduotimis jis pats. Nors senas draugas Doom, kaip ir yra albume, būtent šį kūrinį Bishop savo laiku nutarė panaudoti, kaip pristatymą. Gera reklama albumui buvo ir jo kūrinys “In My Zone”, kuris pateko į NBA2K20 žaidimo garso takelį. Na ir legendinis Dj Premier aprūpinęs “The Lost” savo instrumentalu. Vienu žodžiu kukliai, bet taikliai.

Tie, kas girdėjo albumą, manau suprato, kad Bishop daro tai, ką ir darė iki šiol. Jis nebando gaudyti naujų trendų, jis vis dar tas pats MC, turintis savo flow, mąstantis, nemėgstantis banalybių. Suprantama, kad kai tau tik 23 gali užsinorėti kažko kito: mergaičių gerbėjų po namo langais, ypatingo spaudos dėmesio, Jay-Z vakarėlių… bet ne… jis daro taip kaip jam atrodo teisingai. Nors ko ir tikėtis iš žmogus, kuris dar būdamas 12kos pradėjo kurti savo pirmas jazzo kompozicijas, bandyti dėlioti pirmus hiphopo instrumentalus.

Kam patiks šis naujas darbas – labai siūlau nukeliauti atgal laiku, nes Bishop tikrai turi ką parodyti.

Tradiciškai dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/ . Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt + nepamirškite atiduoti savo balso albumo rinkimuose!

Susiję

Close