AlbumaiNaujienos

Savaitės albume Blu & Fat Jack meilė Freestyle Fellowship [Underground Makes The World Go Round]#70

Šią savaitę Gatvės Lyga pasirinko labai įdomu albumą ir pagrindinis jo žavesys yra jo konceptas ir idėja, aplink kurią jis buvo supintas. Leiskite jums pristatyti naują mūsų laidos numylėtinio Blu ir Kalifornijos hiphopo veterano DJ Fay Jack naują bendrą albumą – “”Underground Makes The World Go Round”.

Blu kaip besukt yra daugiau naujosios kartos atstovas, plius jo kūrybą tik iš dalies galima laikyti klasikinio undergroundinio hiphopo pavyzdžiu. Tačiau tai, kas yra jo naujame albume, greičiausiai galima pavadinti jo prisipažinimu meile Freestyle Fellowship chebrai.

Blu norėjo pasidalinti savo prisiminimais apie šią grupę, įspūdžiais po pirmų jų girdėtų įrašų, Aceyalone arba Peace koncertų, net bendrų pasirodymų… ir jis tai padarė. Kad idėja būtų pilnai išpildyta jis pasikvietė Fat Jack prisijungti prie albumo kūrimo. Fat Jack padarė gerą darbą, jo instrumai tarsi nukelia mus atgal laike. Kitas Blu sprendimas buvo pakviesti legendinės Freestyle Felowship narius sudalyvauti albume, pasidalinti savo istorijom… taip albume atsirado Myka9, Abstract Rude, Busdriver, Medusa ir Cashus King. Ir senukai pasirodė aukštumoj, noriu tikėti, kad vieną dieną jie visi nutars vėl padirbėti kartu bei bent trumpam palikti nuošaly savo solo karjeras.

“Underground Makes The World Go Round” – nėra standartinis albumas, net sunku prisiminti kada paskutinį kartą MC arba grupė skyrė visa albumą kitam MC ar grupei. Vieną kitą dainą – taip, bet pilnas albumas yra kažkas naujo. Blu turėtų būt labai patenkintas savo darbu, jam tikrai pavyko. Nors aišku jis galėtų būt truputi ilgesnis, ir truputi daugiau nušlifuotas, bet būtent tokie buvo tie albumai daug metų atgal, kai Freestyle Felowship leido savo albumus… Skanaus!

Tradiciškai dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/. Šios savaitės svečias MAD Money! Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt .

Žymos

Susiję

Close