AlbumaiNaujienos

Savaitės albume futuristinės “apsipūtalynės” [Aesop Rock – Music From The Game “Freedom Finger”]

Beveik nuo pirmų Gatvės Lygos laidų, Aesop Rock yra mūsų playlistuose, o jo albumai visada patenka į mūsų rankas. Aesop tai tikra legenda, ukinkalus MC, turintis labai savitą repavimo manierą, unikalų humoro jausmą ir kaip sako kritikai – jo kūrybos žodynėlis tiesiog stebina. Plius Aesop yra puikus beatmakeris, išleidęs ne vieną tai įrodantį albumą. Plius Aesop Rock niekad nevengė eksperimentų bei įvairių bendrų projektų, kad ir kokie keistoki jie atrodytų kitiems.

Ir štai prieš gerą savaitę Aesop išleido dar viena savo eksperimentą, dar vieną garso takelį, tik šį kartą tai gan keistokas kompiuterinis žaidimas, apie rankos formos kosminį laivą, keliaujantį ir kovojantį skirtinguose išmatavimuose, su gan keistokais monstrais… Išties neįprastas žaidimas ir garso takelis gavosi atitinkamas.

Tiesą sakant prie viso šio žaidimo muzikos padirbėjo ir daugybė kitų, bet tik Aesop nutarė sulipdyti iš visos šios futuristinės “apsipūtalynės” albumą.


Visų pirma man labai patiko, kad šį kartą Aesop Rock nutarė ne vien sukurti muziką, kaip tai buvo “Bushwick” garso takelyje,  bet ir  parodė save, kaip MC. Ypač, kad žaidimo scenarijus davė galimybę neliūdėti, improvizuoti ir kvailioti. Albumas gavosi trumpokas, bet labai įdomus. Man netgi kilo noras išbandyti žaidimą, nes panašu, kad tai turėtų būt kažkas ypatingo, nors man kažkodėl atrodo, kad norint pagauti visus jo niuansus ir kampus reikėtų šokių tokių stimuliuojančių.

Taigi manau mes radom tobulą albumą sujungiantį du vienų iš pagrindinių šio karantino užsiėmimų simbiozę… Noriu tikėtis, kad šis albumas, o gal ir žaidimas patiks ir jums – puikus laiko praleidimo būdas.

Klausykite Gatvės Lygos, kuri nestoja ir per karantiną! Kiekvieną trečidienį dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/ . Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt + nepamirškite atiduoti savo balso albumo rinkimuose!

Žymos

Susiję

Close