AlbumaiNaujienos

Savaitės albume geros naujienos… Clear Soul Forces – “Forceswithyou” #87

Kovo 13 vieni iš mūsų favoritų Clear Soul Forces internete pristatė savo naują albumą. Kai mūsų gyvenimus pertvarko virusai, baimė, panika ir tamsa – smagu, kai į rankas patenka būtent tokie albumai, gero pozityvo doze yra visada gerai, nes tai teisingas maistas mūsų sielom.

Pradžiai gal priminsiu, kas tokie tie Clear Soul Forces. Grupę sudaro 4 nariai iš hiphopo gigantų gimtinės Detroito. E-Fav, L.A.Z., Noveliss, ir jų prodiuseris irgi MC… Ilajide.

Nuo pat jų debiuto 2010 metais, grupė pritraukia daug dėmesio. Tai, kaip jų MC sugeba pratęsinėti vienas kito rhaimus, tai kaip jie dirba kartu, kaip jie pateikia gatvių realijas… išties priverčia jais žavėtis. 2012m. pasirodo jų “Detroit Revolution(s)”, kuris galutinai užtvirtino CSF vardą tarp Detroito hiphopo elito. Pasipylė koncertai, turai, festivaliai, o po metų pasirodė ir jų senų darbų rinkinys, vėliau dar vienas pilnavertis albumas, po kurio grupė tarsi nutilo, bei pasklido gandai apie sunkumus ir nesusitarimus.

2019-tais Clear Soul Forces netikėtai sugrįžo su savo “Still” albumu, jų seni fanai apsidžiaugė progresu, ir kažkiek pasikeitusiu skambesiu. Ir štai ilgai nelaukiant dar vienas naujas jų albumas.

“Forceswithyou” kaip ir anksčiau, tai tie patys CSF, tie patys MC žaidimai, žongliravimai, pratęsimai, ta pati energija, batlinai rhaimai, nuotaika. Padirbėti prie mikrofono gavo vėl visi keturi grupės nariai. Illajide kažkodėl pasirodo, kaip svečias vienam iš gabalų, nors kaip ir anksčiau jis stovi už daugumos bytų šiame albume. Grupės nariai pristatinėdami albumą, ne kartą sakė, kad įrašinėdami jis tikrai gerai praleido laiką, jie visi kurė, kaip vienas, ant vienos bangos…

Taigi puikus albumas, ir manau jūs jau supratot, kodėl būtent jis pateko į Gatvės Lygos akiratį… reikia kuo daugiau būtent tokių albumų, nors manau grupėms dabar turėtų būt irgi sunkoka. Jokių koncertų, sumažėję pardavimai… Tamsus laikas, bet nuo to tik labiau svarbu, kad būtų daugiau šviesių albumų. Skanaus!

Tradiciškai dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/ . Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt + nepamirškite atiduoti savo balso albumo rinkimuose!

Žymos

Susiję

Close