AlbumaiNaujienos

Savaitės albume greitakalbis repas [BlabberMouf  – “Ain’t Backin’ Down”] #66

Daug metų atgal paauglys vardu Ruben, iš mažo Olandijos miesto, besilankydamas su savo šeima Paryžiuje, pamatę kaip metropolitane repuodavo keletą vietinių MC. Jis visiškai nesuprato apie ką jie ten repavo, ir kame buvo prikolas, bet jų energija ir užsidegimas užvaldė jo mintis. Taip prasidėjo jo ilgametė draugystė su hiphopu, tokia buvo BlabberMouf pradžia.

Manau, kad BlabberMouf vardas daug kam iš jūsų yra girdėtas. Gatves Lyga karts nuo karto pagroja jo arba jo grupės Da Shogunz kūrybą, plius ponaitis greitakalbis BlaberMouf ne vieną kartą drebino ir Lietuvos scenas. Taigi nėra ko stebėtis, kad jo albumai visada pritraukia mūsų dėmesį. Ir štai pačiam rugsėjo gale BlabberMouf su savo seno bičiulio SQB pagalba, išleidžia naują savo albumą “Ain’t Backin’ Down”.

Jau nuo pirmų gabalų jaučiasi, kad BlabberMouf ir ne planuoja mažinti tempo, tai vis dar išskirtinis flow, padidinto greičio repavimas, ypatinga energijos dozė ir kaip ir anksčiau labai savitas jo albumams skambesys.

Šį kartą albume jis bando parodyti savo simpatijas Latino Amerikos hiphopo scenai. Vienam iš savo intreviu BlabberMouf paklaustas apie tai atsakė, kad Čilės ir kitų latino šalių hiphopo publika labai skiriasi nuo Europinės. Žmonės vis dar šėlsta per koncertus, jaučiasi stipri bendruomenės dvasia. Visi tarsi surišti viena idėja, visi bando daryti kažką kartu. Gimtojoj Olandijoj ir daugybėje kitų Europos šalių, kiekvienas daugiau pats už save…

Albume be BlabberMouf dar galima išgirsti  seną jo draugą iš Da Shogunz –  ir prieš porą savaičių Gatvės Lygos pristatytą švedą –  Christmaz. Negausu, bet mūsų manymu pilnai užtenka, nes labai jau sudėtinga išlikti pastebėtam BlabberMouf komapanijoj… Su tokiu MC susitvarkytų tik kiti greito repavimo čempionai, pvz senukas Basta Rhymes arba britų numylėtinis Ocean Wisdom – va kur būtų smagus albumas, tik pabandykit įsivaizduoti…
Taigi išties smagus albumas, mūsų būdas praskaidrinti rudenines nuotaikas, ir tempą. Skanaus!

Skanaus! O dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/. Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt .

 

Žymos

Susiję

Close