AlbumaiNaujienos

Savaitės albume griežtas naujokas iš Kanados [Reflectionz – Reflectionz You Knight] #42

Šią savaitę Gatvės Lyga norėtų pristatyti visai naują mums ir daugumai iš jūsų vardą, kanadiečių MC iš Vankuverio – Reflectionz.

Nežiūrint į tai, kad tai savitas debiutinis albumas, gimtojoje Kanadoje Reflectionz yra gan neblogai žinomas. Pagrinde dėka savo savitos repavimo manieros ir minčių pynimo technikos. Kaip ir daugumai hiphopas jam nėra tiesiog muzika, tai jo būdas bendrauti su tokias kaip ir jis bei dalintis savo mintimis. Galbūt būtent dėl to savo laiku jis pateko į 10-tą vietą Guru organizuotoje MC paieškoje. Deja dėl Guru sveikatos o vėliau ir jo mirties (2010m) nugalėtojai taip ir ne buvo paskelbti

Per metus savo veiklos Ref spėjo sudalyvauti ant vienos scenos su tokias vardais kaip : Killah Priest, Redman, Blackalicious, Living Legends, Frank Nitt, Emotionz, Moka Only ir daugybė kitų… Kurių dalį jis netgi pakvietė sudalyvauti savo pirmam albume. Vienas kitas turas draugų rate per gimtosios Kanados platybes, apšildymas tokių gigantų, kaip Redman ar Killah Priest, su kurio jis 2015-tais padirbėjo kartu studijoj įrašinėdamas singlą “Frequencies of Nature”.

Ir štai dabar interneto platybes pasiekė mūsų šios savaitės kaltininkas. Jau nuo pirmųjų gabalų pasidaro aišku, kad Ref nutarė suderinti savo kūryboj seną klasikinį boombapą, naujos kartos Amerikos vakarų pakrantes skanėstus. Dilated Peoples  nuotaikas, bei šį tą iš naujųjų trendų.

Visumoje stilius yra išties išlaikytas. Albumas susiklauso vienu įkvėpimu. Nors ir jaučiasi savitas gabalų išsklaidymas laike, bet nuo to albumas įgauna tik daugiau spalvų. O kai kartu dar pasidarbavo tokie MC, kaip Planet Asia, TriState, June Marx, Emotionz, King Benz, Spictacular, Geebz, Eliza Smith, Jakub Evolved, Kapok, ir keletą kitų – pasidaro dar įdomiau.

Išties smagus albumas. Griežtas, vietomis melodingas, vietomis piktas, o kai kur nostalgiškas. Vienu žodžiu – rekomenduojame nepraleisti šio albumo, o mes savo ruožtu tikrai stebėsim, kas bus toliau ir kuo ateityje dar nudžiugins mums šis puikus MC. Skanaus!

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/. Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt .

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close