AlbumaiNaujienosUncategorized

Savaitės albume išskirtinis latino, repo ir jazz derinys [Choosey & Exile “Black Beans”]

Apie ketverius metus atgal  Dirty Science Records padėjo jaunam ir daug žadančiam MC iš San Diego  išpildyti jo svajonę, o tada interneto platybes pasiekė nemokamas Choosey  “Left Field”  albumas. Nors tai ir buvo tiesiog dar vienas  debiutas jo muzikine puse pasirūpino tokie beatmakeriai, kaip Exile, Like (iš Pac Div), Knxwledge (atstovaujantis Stones Throw) ir Abjo (Soulection). Dirty Science albume atsirado ir kiti jų nariai Blu, Fashawn ir Dag Savage plius dar keletas kitų. Išties tai buvo solidus startas nors albumas taip niekada ir nebuvo išleistas CD arba vinylo pavidalais, ir mažai kas gali pasigirti tuo kad jį girdėjo.

Ir štai 2019-tųjų balandis, ir Gatvės Lyga pristato naują Choosey albumą “Black Beans”. Šį kartą Choosey nutarė įrašyti albumą, kuris būtų savita duoklė pasauliui, kuriame jis augo, savo šeimai, draugams, savo miestui, muzikai, kuri jį supo nuo vaikystės, viskas dėka ko jis yra toks koks yra. Jau nuo pirmo gabalo albumas tarsi įtraukė, gan retas mūsų laikais klasikinio boombapo, latino muzikos, jazzo derinys … Exile, kuriam Choosey patikėjo visą albumo muzikinę pusę išties puikiai padirbėjo, jaučiasi,  kad Exile patiko jam duotas iššūkis, o jis visada buvo linkęs į tokio pobūdžio projektus. Tiesą sakant jeigu muzikine puse pasirūpintų,  kas nors kitas – albumas, gautųsi visai kitoks, tai galėtų būt dar vienas niūrus ir tamsus darbas. Ypač, kad labai dažnai Choosey repuoja būtent taip.

Manau Choosey ir Exile sukūrė puikų duetą – abu išaugo skirtingų kultūtų ir tradicijų apsupty. Tačiau abu mėgsta tuos pačiau dalykus, abu jaučia didelę pagarbą hiphopo šaknims. Abu mano, kad labai svarbu mokėti suderinti knygų ir gatvių išmintį, naujus muzikinius vėjus ir tradicijas. Ir galbūt būtent dėka to albumas gavosi toks ypatingas.

Skanaus.

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/. Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt .

 

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close