AlbumaiNaujienos

Savaitės albume karaliai sugrįžta [Masta Ace & Marco Polo A Breukelen Story] #28

Beklausant mūsų šios savaitės Gatvės Lygos albumo, aš susimasčiau – įdomu kodėl pas mus Lietuvoj mažai tokio pobūdžio projektų, kai talentingas beatmakeris ir legendinis MC sueina į studiją ir įrašo bendrą albumą. Su MC pas mus gal ir nebūtų problema, bet beatmakeriai atrodo verda savo rutinoj ir tarsi lieka šešėlyje. Kaip būtų įdomu išgirsti  Messiah & Donciavas … arba Omerta ir HDZ albumus. Visiems tai būtų savitas žingsnis iš komforto zonos, o mums labai įdomu .

Taigi šią savaitę, kaip supratot dar vienas jungtinis albumas, kuriame legendinis, daugiau nei 30 metų už savo pečiu turintis MC – Master Ace ir ne mažiau žinomas, bet jaunesnės kartos atstovas – Marco Polo ir jų “A Breukelen Story”.

Abiejų veikėjų draugystė prasidėjo dar 2004-tais, kai Master Ace įrašinėjo savo trečią solo “A Long Hot Summer”, vėliau Master Ace sudalyvavo Marco Polo debiute – “Port Authority”, visa tai buvo tik pradžia.

Kaip Marco Polo išpildė savo vaikystės svajonę ir nežiūrint į šeimos prekaištus persikėlė iš savo gimto Toronto  gyventi ir kurti į pasaulio sotinę New Yorką… Ten jis vėl pradėjo dirbti su Master Ace. Taip gimė mintis įrašyti albumą skirtą gimtam Master Ace rajonui ir naujiems Marco namams – Brooklinui. Taip prasidėjo “A Breukelen Story” albumas supintas iš istorijų, prisiminimų, hiphopo istorijos ir gan subtilių Marco Polo beatų.

Albumas stebina savo ramumu… jame nėra agresijos. Master Ace tiesiog pasakoja savo istorijas, tarsi tėvas skaitantis pasakas vaikams… o gal net visai naujai kartai. Sau į pagalbą senukas Ace prikvietė nemažai tokių pat kaip jis, legendinių svečių –  Smif-N-Wessun, Pearl Gates, Pav Bundy, Elzhi, Lil Fame (iš M.O.P.), Pharoahe Monch ir Trini Boy, kurie pridėjo savo istorijos dalis.

Manau supratot, jog tai išties išskirtinis albumas, net nežiūrint į gan mišrias nuomones atsiradusias po jo išleidimo. “A Breukelen Story” yra musu šios savaites albumas – mūsų favoritas.

Pabaigai dar būtų verta pacituoti albumo autorius: “Mes galėjome padaryti viską kiek vienas sau, bet kartu mes esame geriau“.

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/ .

 

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close