AlbumaiNaujienos

Savaitės albume kelionė už realybės ribų [FLIPTRIX – INEXHALE] #17

‘INEXHALE’ – kelionė į kitą pasaulį, pasaulį supintą iš metaforų, rhaimų, simbolizmo, keistų idėjų, naujų konceptų… Užtenka vien pamatyti albumo viršelį, kad tai suprasti ir panašu, kad savo kelionę Fliptrix pradėjo jau senokai, nes visas tas spalvų ir keistenybių konceptas pas jį atsirado maždaug nuo 2012-tų …

Na, o pats Fliptrix dar yra žinomas, kaip Big Owl iš legendinio The Four Owls kvarteto … ir yra vienas iš seniausių High Focus leiblo veikėjų. Būtent High Focus 2007’tais išleido debiutinį albumą, vėliau 2011’tais pasirodė pirmas The Four Owls albumas – tai buvo tikra bomba Britų hiphope. Nuo 2007’tų metų Fliptrix įrašė visą krūvą skanių solo albumų, tris albumus su savo grupe ir visą krūvą bendrų gabalų su kitais atlikėjais. Taigi kai tik pasirodė naujasis solo albumas – iškart pasidarė labai įdomu ir ilgai nedvejojus šis pasirinkimas virto Gatvės Lygos savaitės albumu.

Per tiek metų kelionės Fliptrix supynė savo išskirtinę repavimo techniką. Greitas repavimas + keistoki bet išties įdomūs rhaimai. Todėl šis MC neduoda atsikvėpti ir nėra laiko liūdėti, būtent todėl visa ta kelionė į metaforų ir metafizikos pasaulį tapo įmanoma. Manau MC neapsiėjo ir be stimuliuojančių priemonių… bet gavosi įdomu.

Muzikinę albumo pusę Fliptrix atidavė į Joe Corfeild, Molotov ir Chemo rankas. Visi jau kurį laiką dirbą su High Focus chebra. Chemo kiek suprantu pastaruoju metu yra atsakingas už The Four Owls garsą. Taigi būrys senų draugų ir jie išties gerai susitvarkė. Jiems pavyko – o kai albumo konceptas ant tiek spalvotas ir sudėtingas, tai buvo nelengva užduotis.

Ne prastesnis ir MC svečių sąrašas – dauguma iš kurių tikros legendos, tai : senukas Skinnyman, High Focus žvaigždė Ocean Wisdom, keistokas Coops ir jo jazzy raimai, Onoe Caponoe, Datkid ir Carmody. Visi jie tikrai įdomiai praleido laiką studijoj, priduodami albumui extra skonio, extra spalvų ir nuotaikų.

Taigi mūsų šios savaitės albumas tai tarsi keistoka kelionė į vieno žmogaus sukurtą pasaulį. Tikrai įdomus darbas, o High Focus ir Fliptrix gali didžiuotis tuo – kas gavosi. Skanaus! Ir jeigu jis jums patiko – jūs vis dar galite apsirūpinti jo fizine forma, ypač kad High Focus, kaip visada atliko savo dalį aukštumoj.

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close