AlbumaiNaujienos

Savaitės albume moderni klasika. L’Orange ir Solemn Brigham – Marlowe #12

Panašu, kad Gatvės Lygoje atsirado dar viena savita tradicija – trečiadieniais pristatyti Mello Music Group išleistus albumus. Nors iš kitos pusės tam aišku yra ir daug svaresnė priežastis ne tik vardas – esmė, jog tai, ką leidžia ši kompanija yra išties puiku. Todėl ir šią savaitę buvo pawirinktas dar vienas jų albumas – pavadinimu Marlowe.

Marlowe tai dviejų žmonių projektas vienas iš jų L’Orange. Šis beatmakeris gan gerai žinomas dėka savo solinių darbų ir išskirtinių albumų su tokiais vardais, kaip Mr Lif, Jeremaih Jae, senuku Kool Keith, Stiky Finga ir eile kitų. Panašu, kad tų kolobaraciju dėka L’Orange turi galimybę keistis ir vis bandyti, ką nors naujo. Kiekvienas MC, su kurio jis dirbo, yra kažkuo išskirtinis ir kartu reikalaujantis savos nuotaikos, savo greičio, savo spalvų. Taip atsitiko ir šiame albume – jame rasime daug seno gero funko, seno soulo ar net Azijos psichodelinio roko elementų. Muzika tarsi bando prilygti energingam MC repavimui ir pataikyti į jo nuotaiką

Savo ruožtu Solemn Brigham – naujas mums vardas , nors jį jau buvo galima išgirsti senesniuose L’Orange  albumuose. Todėl būtent dėl to reklamuojant šį albumą Mello Music visas jėgas sukoncentravo būtent pristatant MC. Solemn ir L-Orange yra gan seniai pažįstami, plius abu yra beveik kaimynai. Taigi bendras albumas buvo laiko klausimas. Ir manau L’Orange nesuklydo. Solemn išties unikalus MC. Greitas, įdomus, nepavargstantis, albume jis tarsi išleido visą save ir tai užkabina bei priverčia klausyti albumo dar ir dar.

Albumas gavosi išties puikus! Tai vienas iš tų albumų, kur visi kūriniai yra išskirtiniai, čia nėra gabalų šiaip dėl masės. Visi 17-ka yra verti dėmesio ir manau L’Orange gali didžiuotis savo nauju albumu, o Solemn savo debiutu. Reikės stebėti, ką jis nuveiks toliau. Skanaus.

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/ 

Albumas laisvai prieinamas Spotify:https://open.spotify.com/album/3aPrs3rFwP9Y2BevWEHp1V .

 

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close