AlbumaiNaujienos

Savaitės albume naujas balsas iš priemiesčio [Pique Roscoe “Visionz of the Phantom”] #67

Šią savaitę į Gatvės Lygos playlistą pateko naujas ir anksčiau negirdėtas mums vardas  –  Pique Roscoe. Albumas iškart sužavėjo savo atvirumu, gan senamadišku skambesiu ir nuotaika. Ir nežiūrint į visą post atsotoginių albumų gausą, mes pasirinkome šią savaitę jį rekomenduoti jums .

Išties internete nėra gausu informacijos apie šį MC, mes žinom, kad jis atstovauja vieną iš Mančesterio priemiesčių. O “Visionz of the Phantom “ yra jo debiutinis albumas, nors jis jau kurį laiką verda gimto miesto hiphopo puode. Jeigu mes neklystasm dar prieš kelis metus jis įrašinėjo po kitu vardu – Jus Liam. Nuo paauglystės Pique draugavo su tokiu beatmakeriu, kaip Matt Kuartz, kuris gan pastebimai iškilo pastaraisiais metais dėka beatart’o bangos. Kartu Kuartz padėdavo ir savo bičiuliui. Ko pasekmėje pasirodė keletas jų bendrų gabalų, o dabar Pique Roscoe albumas, kuris aišku ir yra pilnai prodiusuotas Kuartz.

Įrašinėdanas albumą, Pique iškėlė sau tikslą, įrašyti albumą, kuris parodytų gyvenimą tokiu, koks jis yra iš tiesų. Labai dažnai pilkas, niūrokas, pilnas problemų, tuščių kalbų ir apmąstymų. O kadangi 90-tųjų hiphopo konceptas ir skambesys, labai dažnai buvo paremtas ta pačia formule – jis nutarė ne lysti į naujoviškus garsus, daryti tokį hiphopą, ant kurio išaugo ir kurį jis mėgsta.

Be pačio kaltininko Kuartz beatu albume dar galima išgirsti El Statiko ir Devaughn Trey vokalus, plius vienam iš gabalų neblogai pasidarbavo ir DJ Madhandz.

Šiaip labai smagu, kad netgi mūsų laikais, kai hiphopą valdo kitokios formos ir nuotaikos, tokie MC, kaip Pique Roscoe randa sau kelią, įrašo albumus, juos karts nuo karto pagroja radijo stotys ir jie sugeba pasirašyti leidybinius kontraktus.

Taigi skambus debiutas, puikus darbas ir labai norisi sulaukti sekančio!

Skanaus! O dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/. Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt .

Žymos

Susiję

Close