AlbumaiNaujienos

Savaitės albume naujas repo postilis [K.A.A.N. – SUBTLE MEDITATION] #32

Šią savaitę Gatvės Lyga pristato naują K.A.A.N  (Knowledge Above All Nonsense) albumą. MC kuris sukūrė savo nuosavą repavimo stilių “Chopper Style”. Tai unikalus derinys cinišku rhaimų, įžeidimų, psichinių sutrikimų, politikos, religijos  ir įžeidimų. Jau vien dėl to įdomu išgirsti, kas jis per vienas, ir kas tai per stilius.

K.A.A.N  atstovauja tokį miestą, kaip Merilendas. Kai mažam Brandonui (toks jo tikras vardas) buvo tik 10 metų jis jau turėjo įsigijęs visą 2Pack CD kolekciją. plius jo tėvai dažnai leisdavo mašinoje ir namie Nas, Biggie, Eminem, Jay-Z , Big Piną, O.C. ir Big L albumus. Taigi nėra kuo stebėtis, kad po kiek laiko kelias nuvedė ir jį patį pasibandyti į studiją. 2014-tais ji pradėjo įrašinėti ir platinti per SoundClound savo pirmus įrašus. Nors dienos metu dirbdavo mūrininku statybose, jeigu neklystame nuo to laiko jis spėjo iškepti ir paskelbti net 17-ka mixtape’ų. Būtent dėka SoundCloud jis padarė sau vardą, atsirado pirmi gerbėjai, o po to internete buvo paskelbtas jo video klipas gabalaui “KAANCEPTS”, galiausiai jis pateko ir į įrašų studijų radarą, o tai vedė į pirmą pilnavertį albumą…

Tai, ką mes pristatom šią savaitę yra jau trečias jo darbas išleistas po legendinės ReDef sparnu. Įdomu, kad tai tapo net 20-tuoju jo darbu. Pripažinkit – solidus skaičius, kaip per 4 veiklos metus. Kalbant apie albumą reikia paminėti, kad visą įrašymo procesą prižiūrėjo ir atliko DJ partijas kita ReDef legenda – Damu The Fudgemunk. Kas liečia muzikinę pusę – didelę dalį sutvarkė Ukrainietis beatmakeris Smuff Tha Quiz, plius keletą gabalų padarė The 45King ir K-Def . Jeigu jūs mėgstat tai, ką daro ir leidžia ReDef jums tikrai turėtų patikti ir šio albumo skambesys.

Kalbant apie patį MC, jis ir toliau vysto savo Chopper style konceptą. Albume daugybė visko nuo politikos iki asmeninių problemų, depresijos, socialinės satyros, išlepimų, keistų rhaimų ir juokų. Jeigu viena iš tų temų jums artima – tada tikrai rasite šį bei tą sau.  Na ir aišku K.A.A.N. tikrai moka repuoti, kaip jis pats sako – jo repavimo maniera labai įtakota 2Pack’o kūrybos… o kaip tai skamba?- įvertinkit patys.

Kaip jau supratot yra daugybė priežasčių, kodėl jums tikrai reikėtų perklausyti šio albumo. Mums patiko. Skanaus ir jums.

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus – šio trečiadienio laidos svečias IronVytas –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/ .

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close