AlbumaiNaujienos

Savaitės albume naujas vardas iš Australijos [Sinks – “Common Ruin”] #52

Mes tikrai žinom, kad Lietuvoj yra ne vienas Australijos hiphopo gerbėjas ir tai yra suprantama, nes pati Australija yra viena iš hiphopo mekų. Galbūt dėka savitos izoliacijos, galbūt dėl kultūrinio kokteilio… Kaip ten bebūtų jūs turbūt jau supratot, kad nukelsim jus į šį tolimą kontinentą, pristatytadami naują Sinks albumą – “Common Ruin”.

Sinks yra salyginai jaunas MC iš Melburno, kuris savo pirmąjį EP išleido 2012-tais. Sinks stilius, jo repavimo maniera labai patiko vietinei publikai, tad jis turėjo progą parodyti ką sugeba. Puikus derinys žaloko sunkaus skambėsio… bet tuo pačiu Sinks sugebėjo išlikti įdomus, ir išvengt daugybės banalybių. Praėjus metams jis išleidžia jau ir pilnavertį savo solo albumą – ”Backlash”. Tada prasidėjo koncertai, o gabalai pateko į radijo stočių eterius. Jį pradėjo kviesti apšildyti kitų atlikėjų pasirodymus… tarp kurių tokie vardai kaip Action Bronson, Mobb Deep,  Souls Of Mischief, Deltron 3030 ir kit.

Ir štai 2019-tųjų vasaros pradžia mus pasitinka su nauju Sinks albumu “Common Ruin”. Dešimt gabalų, vienas kitas svečias, ir vis dar tas pats niūrokas, žalias ir savitai hipnotizuojantis skambesys, plius Skins repavimas, specifinis akcentas, puikios istorijos ir vienas kitas svečias . Išties albumas gavosi netgi labai skanus. Ko gero reikės pasirūpinti ir jo fizine forma.

Sinks tikrai gali didžiuotis savo darbu, albumas išties gavosi geras. Plius kiek supratom Skins šiame albume pridėjo savo rankas ir link muzikos kūrimo, kas gavosi irgi įdomu.

Taigi dar vienas puikus savaites albumas, dar vienas naujas vardas, kurį galbūt atrasite ir savo playlistams. Skanaus!
Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/. Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt .

Žymos

Susiję

Close