AlbumaiNaujienos

Savaitės albume naujos gyvenimo pamokos [Promoe “The Art of Losing”] #49

Nils Mårten Ed mums daugiau žinomas kaip Promoe, legendinės Looptroop narys. Ko gero, kaip jo grupė taip ir pats atlikėjas jau nereikalauja ypatingo pristatymo. Kas klauso Gatvės Lyga tikrai puikiai juos gerai žino, mėgsta, laukia jų albumų ir koncertų. Manau bus netgi teisinga pasakyti, kad Looptroop viena iš tų grupių kuri formavo bent kelių mūsų hiphopo kartų pasaulėžiūrą.

Balandžio 28-tą ponas Promoe atšventė savo 43 metukų gimtadienį, ir matyt ta proga jis išleido naują savo solo albumą – “The Art of Losing”. Pirmas solo darbas nuo 2006-tais išleisto “White Man’s Burden” albumo. Taip viso to laiko jis neleido veltui . Vienas kitas bendras projektas, eksperimentai su gimta Švedų kalba, smagus “Public Enemy” albumas išleistas keletą mėnesių atgal su Norvegu Don Martin. Bet nežiūrint į tai, būtent šis albumas skaitosi jo pilnaverčiu grįžimu link solo veiklos.

 

Prieš albumo išleidimą Promoe papostino savo mintis apie albumą, savo gyvenimą, savo pasaulėžiūrą:

“I had the pleasure of celebrating around 18 release days so far (I lose count of all the projects), and it’s still a strong feeling. It’s a beautiful thing to share this one with @yywiz as we’ve been close friends for 27 years now. This album represents transitions in both our lives that have taken place in the last years. On a personal note I have been coming to some painful but expanding realizations about life. I might elaborate more on that later, but for now: I hope you enjoy the album. I’ll enjoy the release day! … ”

Bet gal grįžkime arčiau albumo…

Kadangi muzikinę pusę Promoe atidavė senam bičiuliui Isak’sSon ( kitaip Cosmic iš gimtos Looptroop)- albumsa prisotintas senų Loptroop nuotaikų ir garsų, nors jame rasime ir šio to naujo, daug visko – tarsi šešėlių iš visų tų metų veiklos… Manau, kad tai kaip albumas skamba tikrai nudžiugins senesnius šių Švedų gerbėjus… Išties gavosi labai skaniai, be ypatingų eksperimentų ir nukrypimų – tarsi kelionė laike, kiekvienas gabalas atspindi kažkokį etapą ir tai daro jį itin įdomiu.

Kalbant apie vokalinę pusę, vėlgi tai senas geras Promoe, būtent toks kokį mes jį atsimenam, toks kokį mes mėgstam… Promoe išties puikiai padirbėjo, jo mintys, jo pamąstymai, jo savita dainavimo ir repavimo maniera, priduoda albumui kitą svorį. Tai nėra tiesiog albumas dėl albumo, tai šis bei tas daugiau, albumas kurio reikia klausyti, reikia įsiklausyti ir suprasti…

Idealus albumas, mūsų hiphopo kartai, kadangi dauguma Promoe apmąstymų ir pastebėjimų apie gyvenimą yra aktualūs ir mums. Tai ir ir mūsų gyvenimo problemos, dilemos  ir sunkūs sprendimai. Galbūt būtent dėl to šią savaitę Gatvės Lyga pasirinko šį darbą, kaip verčiausią būti savaitės albumu.

Nors kol kas albumą galima įvertinti tik online, Promoe žada, kad šiomis dienomis atsiras galimybė įsigyti ir jo fizinę formą, kas manau labai nudžiugins visą krūvą mūsų klausytojų ir Promoe bei Looptroop gerbėjų. Skanaus

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/. Laidos svečiai Jama ir W, kuris pristato savo naują Mixtape. Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt .

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close