AlbumaiNaujienos

Savaitės albume nustebinęs debiutas [Jace The Truth “The Premise LP”] #29

Paskutines savaites mes pristatinėdavom vis didesnius vardus… legendas… Tačiau šią savaitę Gatvės Lyga paliko už borto vieną kitą legendą ir pasirinkom ši bei tą naujo, negirdėto. Taigi leiskite pristatyti Jace The Truth ir jo debiutinis albumas – “The Premise LP”.

Kai bandome Googlinti Jace The Truth  vardą randame ne daug… Jaunas MC iš Portalndo, Oregone. Pasinešęs ant klasikinės 90-tųjų skambesio. Jis tiki, kad tai ką dabar jis daro, jo kūryba, gali pakeisti netgi visa kryptį, kuria juda dabartinis hiphopas. Jam hiphopas tai saviraiškos forma ir būdas bendrauti. Tiesą sakant, kai mes pirmą kartą pamatėm jo viršelį, kažkodėl pagalvojame, kad tai bus dar vienas burbantis naujos kartos MC + pasinešęs and “Purge” filmo… Pamanėme, kad “Mhh na dėl smalsumo galima paklausyti”, bet kaip jau turbūt ir galite nuspėti – turinys nustebino. Šis po kauke pasislėpęs MC moka repuoti, moka pinti žodžius į rhaimus, ir jis tai daro išties teisinga linkme. Taip – yra dar kur tobulėti, bet kaip debiutiui – jis susitvarkė meistriškai.

Kas liečia muzikinę pusę, Jace surinko daug visko iš skirtingų beatmakerių, tarp kurių netgi galima pamatyti tokį vardą, kaip EL-P. Vardų gausa priduoda savito eklektiškumo albumui, bet viskas kažkaip išlieka vieno stiliaus ribose. O svarbiausia, kad viskas tinka ir dera tarpusavyje.

Debiutas gavosi išties įdomus, mums atrodo, kad reikia stebėti šį vardą, jis turi viską ko reikia ir juda teisinga kryptimi.

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus – šio trečiadienio laidos svečias RA –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/ .

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close